Andrea Hrabíková

Ahoj! Jmenuju se Andy, pocházím z Chodska z malé vesnice poblíž Domažlic. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni. Jsem veselý člověk, který miluje cestování, jazyky a zvířata. Snažím se na život nahlížet vždy pozitivně, dalo by se říci, že jsem někdy až takový naivní optimista. Odjakživa také miluju angličtinu a snažím se lásku k ní předávat i dalším lidem, protože bez té by to nešlo.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Jsem hodně upovídaná, takže můžete čekat hodně otázek na Vaší osobu, protože jsem od přírody zvídavý člověk. Ráda lidem pomáhám zbavovat se nervozity při mluvení, protože se opravdu není čeho bát. A i kdyby, chybami se člověk učí. Ke každému člověku se snažím přistupovat individuálně, podle jeho potřeb. Chci, aby se každý po naší společné lekci cítil naplněný pozitivní energií a chutí se nadále zlepšovat. 

Proč učím pro Perfect World?
Perfect World mě nadchnul snad ve všech aspektech. Ať už je to skvělý způsob výuky, který opravdu funguje, nebo individuální přístup ke každému studentovi. V Perfect World je o každého bezvadně postaráno – jak o studenty, tak o lektory. Neustále se posouvá dopředu a plní si svoje cíle a vize, což opravdu obdivuji.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
Lektorský trénink v Perfect World jsem absolvovala v březnu 2021 a od té doby zde i  učím. Práci lektora miluju, neboť díky ní mohu posouvat v jazyce nejen ostatní, ale také sebe. Práci, která vám tohle umožní je přesně to, co jsem vždycky chtěla.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
V Perfect World učím jen angličtinu. Z anglického jazyka jsem složila maturitní zkoušku a absolvovala jsem také výměnný pobyt, ale anglicky studuji vlastně celý život. Se studiem nadále pokračuji a každý den jsem s angličtinou v kontaktu. Žádný certifikát určující mojí úroveň angličtiny jsem zatím nezískala, ale v blízké budoucnosti si ho určitě plánuji udělat.

Jaká jsem lektorka, jaké jsou mé silné stránky?
Jsem empatický a usměvavý člověk. Umím se naladit na notu každého, a pak s tím i pracovat. Přátelský přístup je pro mě velmi důležitý, protože s ním jde všechno hned lépe. To ale neznamená, že polevím na svých požadavcích. Snažím se být pro každého podporou při plnění jejich cílů.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšná?
Jsem pyšná na svojí rodinu. Taky na skvělé kamarády, kterými se obklopuju. Celkově jsem ráda za to, jak se můj život postupně vyvíjí a já si mohu plnit svoje cíle, kterých mám ještě hodně před sebou. Svůj život se snažím žít tak, abych nemusela ničeho litovat.

Jaký je můj největší životní sen?
Žít tak, aby to stálo za to! Životních snů mám vlastně celkem dost, jsem velký snílek. Chci procestovat svět, poznávat nové kultury, zlepšovat se v jazycích, být šťastná a obklopovat se nadále skvělými lidmi. Chtěla bych se také naučit španělsky, protože ta se mi hned po angličtině líbí asi nejvíce.

Co bych vám ráda vzkázala?
Než cokoliv vzdáš, uvědom si nejprve, proč jsi s tím začal.