Online kurz, ve kterém s Vámi nemluví robot,

ale lektoři nejlépe hodnocené jazykové školy v České republice podle nezávislého srovnávače jazykových škol jazykovky.cz

Učíte se anglicky, německy nebo španělsky již nějakou dobu, ale stále se sebou nejste na 100% spokojeni?

Nějakou úroveň byste měli, ale víte, že by to mohlo být mnohem lepší?

Chtěli byste jednou pro vždy zalepit všechny mezery, které se ve Vašem cizím jazyce vyskytují?

Ponořte se na 2 měsíce do studia a překonejte vše, co Vás doposud brzdilo. Naše webinářové kurzy nejsou ten typ kurzů, kam chodíte jen tak, aby se neřeklo. Jsou opravdu intenzivními kurzy, kdy lektorovi záleží na Vás a na Vašem pokroku a dle toho to také vypadá – během oněch 2 měsíců se ani na chvilku nezastavíte!

Na co se můžete v kurzu těšit?

Naše živé webinářové kurzy vás protáhnou tím nejzásadnějším pro každou úroveň jazyka, kterou potřebujete zvládnout – čeká vás perfektní vysvětlení gramatiky, pořádná dávka procvičování, nová slovíčka, konverzace a rozsáhlé domácí úkoly. Když zaberete, pokrok zaručen!

0
hodin interaktivního webináře
0
hodin individuální konverzace
0
úkolů se zpětnou vazbou
0
týdnů členství v konverzačním projektu Words First

Co říkají studenti

Marie Rozkošná
Marie Rozkošnájednatelka obchodní firmy
Read More
Vyžaduje se plné zapojení do procesu a poměrně tvrdá práce. Je to na Vás. Po pracovním dni večer žádná zasloužená dvojka bílého a series na Netflix, small talk s kamarádkou, Instagram, atd. ale webinář 90 minut a někdy i více pokud se do té doby nestihne vše probrat. Při webináři ani chvilka prokrastinace, od každého se vyžaduje odpověď, tomu se vyhnout nelze, vždycky se na vás dostane. Po webináři následuje domácí úkol a látka na další webinář, na který se vyžaduje příprava a ještě v týdnu půlhodinová konverzační session. Domácí úkol je vydatný, expresivní výraz " hustý" je ale mnohem výstižnější. Chyby z domácího úkolu a konverzační session si musíte opravit. Své domácí dílo s seznam svých "výroků" ze session dostanete k opravě. To je pak překvapení, - jak jsem tohle mohla přehlédnout, vždyť je to jasné, - jak jen jsem to mohla říct, vždyť přece vím jak se ten čas tvoří atd. Je to poměrně drsný test toho, co opravdu aktivně umíte. Tak to si žádá Percfect World - to jest jazykovka se systémovou výukou, která vás nutí opravdu pracovat. Není to tak, že jen projdete nějakým počtem lekcí, které si pasivně vyslechnete, pak vyplníte na počítači jednoduchý text a máte příslušnou úroveň v kapse. Doteď jste si mysleli, že na nějakém tom malém slovíčku nezáleží, členy u podstatných jmen jsou spíš luxus a základní časy k dorozumění taky stačí. A pak když pak na vás někdo anglicky promluví, koktáte a cítíte se ještě týden mizerně. Pokud se nechcete jen obyčejně "dorozumět" na dovolené v hotelu, ale chcete se skutečně vyjadřovat a rozumět na dobré úrovni, tak znát dobře gramatiku prostě potřebujete a bez ní to nepůjde, to pochopíte po první lekci. Pochopíte také, že vaše slovní zásoba musí být určitě košatější než jsou instrukce na letišti. Pochopíte, že postavit větu jasného a přesného významu znamená, že na každém slově a jeho místě ve větě záleží. Toto vám lektoři neodpustí a opravujete chyby tak dlouho, dokud výsledek není skutečně "Perfect". Mám za sebou zatím jeden Blok B1.(9 lekcí) Přirovnám to k pocitu, že na mě spadla krabice s tisíci kousky puzzle, a já zatím našla asi jen deset z nich , které do sebe zapadají. Měla jsem o svých vědomostech lepší mínění :-). Zdá se, že k plynulé angličtině se jde soutěskou a devatero horami a po cestě k ní budu muset bojovat s mnohohlavými saněmi pochybností a pocitů marnosti. Jednu hlavu useknu, a dalších deset naroste. Vím ale, že bez toho to nepůjde. Věřím, že nakonec ten obraz z puzzle sestavím, aspoň jeho hlavní obrysy. Nic jiného mi nezbývá, pokud nechci stále stát na místě. Poprvé mám také i pocit, že se učím opravdu současný jazyk, kterým se lze domluvit. Když to nevzdám a ten terror vydržím :-). Lektoři vám nic neodpustí, ale také vás "neopustí", ale podpoří vás. Kromě odbornosti jsou také milí a zdvořilí, to si osobně dost cením. Děkuji Míšo. Děkuji Jasmin. Děkuji Same.
Soňa Smržová
Soňa SmržováFSC Elektro s.r.o.
Read More
Absolvovala jsem kurs 9-ti týdenní on line kurs Business English. I když jsem trochu tušila do čeho jdu musím říci že realita předčila mé očekávání. Přístup lektora, S. Zheng a postup výuky byly inspirativní, účinné a povzbuzující. Moje každodenní práce na studiu angličtiny se rychle začala odrážet ve výsledcích, v porozumění souvislostí , porozumění významu a použití jednotlivých slov, jevů a pravidel v jazyce. Zdůrazňuji - každodenní práce - psaní, čtení, poslechy, konverzace, tvorba vět, překlady, k tomu všemu jsme byli tímto kursem vedeni! Bez práce se člověk jazyk nenaučí a když najdete někoho kdo Vás dobře a účinně vede - potom to jde lehce. Kdo je připraven tvrdě pracovat pro toho je Perfect World dobrá volba. Za své peníze jsem dostala odpovídající službu zpět - naprostá spokojenost. Po skončení kurzu jsem zvažovala jak dál a protože mne lektor již znal, znal moji jazykovou úroveň a dokázal odhadnout čeho jsme schopna po stránce výuky, dokázal mne také nasměrovat správným směrem, nabídnout vhodný kurz a dodat další motivaci do studia. V tuto chvíli má moje každodenní práce na angličtině nadále směr tím že pokračuji dalším kursem spolu s Perfect World. Koho studium angličtiny baví a nebere to jako oběť ale cestu k něčemu kterou si užívá, tomu Perfect World doporučuji. Perfect World mi příjemným a účinným způsobem pomáhá naplňovat mé životní motto: Cesta je cíl. Děkuji za Vaši práci
Blanka Vaňková
Blanka Vaňkováobchodní zástupce
Read More
Na kurzu se mi líbilo, že byl velmi intenzivní a interaktivní. Oba lektoři byli neúnavní a opravovali chyby tak dlouho, dokud se nepodařil správný překlad. Dokázali ze mně dostat konečně i složitější konstrukce, a to hlavně díky rozsáhlým úkolům. Je bezva, že se vždy důkladně procvičí nová látka a máme možnost tvořit si vlastní věty. Pokud to berete zodpovědně, určitě se posunete dál.
Zdeňka Pajonková
Zdeňka Pajonková
Read More
Jsem velmi ráda, že jsem webinář absolvovala. Jednotlivé lekce byly skvěle zpracované. Oba lektoři byli velmi milí, usměvaví, s pozitivním přístupem. Nikdy nešetřili chválou, což bylo opravdu povzbuzující pro to jít dál a nevzdat to. A že to často bylo opravdu náročné. Díky kurzu jsem angličtinu zařadila více do svého života. Více mluvím, už se v práci nestydím mluvit se zahraničními partnery. Sleduji v angličtině více seriály a filmy a také čtu. Líbilo se mi, že jsme gramatiku okamžitě aktivně procvičovali. Školu rozhodně doporučuji.
Petra Teresková
Petra Tereskováasistentka prodeje
Read More
Velmi intenzivní kurz, určitě kladně hodnotím plné nasazení obou lektorů, kteří nikdy nešetřili úsměvem a pozitivním přístupem. Oba jsou jedineční a odvedli skvělou práci. Výborně zpracované webináře, zajímavé pojetí domácích úkolů. Školu bych stoprocentně doporučila. Lekce byly jasné, tématicky zaměřené. Kladně hodnotím i ochotu domlouvat individuální lekce dle časových možností účastníka. Kladně hodnotím i profesionální přístup ostatních členů týmu, se kterými jsem během kurzu přišla do styku.
Dita Sýkorová
Dita Sýkorová
Read More
Absolvovala jsem s Perfect Worldczatím jeden dvouměsíční kurz, ale mohu říct, že jsem byla s výukou velmi spokojená. Snad nejvíce na mne zapůsobila propracovanost kurzu - webináře, úžasně obsáhlé domácí úkoly, které pro mne byly velmi přínosné a sessions. Musím také vyzdvihnout pozitivní a profesionální přístup lektorů. Výuka při webinářích byla 100%, jasná a přehledná. Vždy jsme včas dostali PDF s další probíranou látkou, takže jsme se na ni mohli připravit. Nemám co bych Perfect World vytkla. Pokud by se v mém okolí našel někdo, kdo by se rád učil cizí jazyky, určitě bych mu tuto školu doporučila. Ráda bych tímto poděkovala Dominice, Míše, Vanes, Samovi a Jasmínce. Děkuji a těším se na další kurz s vaší školou.
Nikola Soukupová
Nikola Soukupovástudent
Read More
S jazykovou školou Perfect World jsem absolvovala již dva živé online kurzy a plánuji s nimi nadále pokračovat. Kurzy mají skvěle vytvořený obsah, lektoři jsou velmi přátelští, zohledňují individuální schopnosti každého účastníka a opravdu dokáží naučit. Pozitivní přístup k výuce mi dodává chuť se učit a poctivě a s radostí plnit domácí úkoly, na kterých si danou problematiku nacvičíte. Angličtina pro mě již není strachem, ale potěšením díky velkému pokroku, který jsem v kurzech udělala. Školu bych doporučila všem, kteří mají zájem se na své angličtině zapracovat a opravdu se jí naučit.
Lucie Pospíšilová
Lucie Pospíšilová
Read More
Kurz byl zajímavým zjištěním, jak je taky možné "uchopit" studium angličtiny. I když je vše online, nenechává člověka pasivního, musí reagovat a tím se učit. Za mě výborné. Kurzy, kdy člověk pasivně sedí nic nedávají. Kurz byl časově náročný, webinar, session 1:1 a rozsáhlé úkoly...pokud si člověk chce užít kurz na 100%, opravdu se tomu musí věnovat. Ale ty pokroky stojí za to 🙂
Iva Hálová
Iva Hálová
Read More
Kurz jsem si vybrala proto, protože jsem měla pocit, že v angličtině tak nějak stagnuji. Byla jsem zvědavá, jak bude kurz probíhat a co mi přinese. Kurz však předčil moje očekávání. Po pravdě, je to pěkný "záhul", ale ničeho nelituji. Kurz je geniálně vymyšlen a zrealizován. Každý týden se těším na nový webinář, protože vím, že se naučím spoustu nového. Webináře mají spád a pořádné "koule", a to mimo jiné i díky lektorům, kteří se v našem v kurzu střídají. Líbí se mi jednotný systém výuky a velká podpora ze strany lektorů, což pokládám za obrovské plus. Míša i Sam jsou plní nevyčerpatelné energie, kterou přenášejí i na mě. Stíhají poslouchat, číst, kontrolovat věty i opravovat chyby zároveň. Nesmím také opomenout zmínit i jejich nesmírnou trpělivost, profesionalitu a pozitivní přístup. Oba jsou úžasní a moc si jich vážím. V neposlední řadě velmi oceňuji i obsáhlé domácí úkoly, které jsou naprosto skvělé pro osvojení a zapamatování si nově nabytých vědomostí, even if it’s not a piece of cake! Se školou i samotným kurzem jsem velmi spokojená a nadšená. Jsem rozhodnutá pokračovat ve své angličtinou dále, právě prostřednictvím Perfect World. Za mě je to opravdu ta nejlepší jazykovka, která u nás existuje. Rozhodně doporučuji každému, kdo ještě váhá.
Kamila Černá
Kamila ČernáParuky Jilly Lenau s.r.o.
Read More
Kurzy jsou nabité akcí, přitom přehledné a pochopitelné, ale počítejte s tím, že vás nenechají vydechnout. Líbí se mi jednotný systém výuky, ze kterého vycházejí všichni lektoři, takže přesně víte, co se od vás čeká a čemu se nevyhnete. Důslednost a okamžitá reakce lektorů vás donutí úkoly neodkládat a zabývat se angličtinou každý den alespoň chvíli. Nenápadně a spolehlivě vás donutí podřídit svůj program výuce a najednou zjistíte, že to vlastně jde. První škola, kde začínám chápat souvislosti, informace do sebe zapadají a najednou se vám otevírá pohled na jazyk z jiné - srozumitelné strany. Chyby zatím samozřejmě dělám, ale věřím, že trénink a čas vypilují moji angličtinu do stavu, kdy se za ni nebudu muset stydět. PO roce a kousek studia nemám problém se domluvit na letištích a v situacích, kde bych se dříve hroutila. Přitom mě učení baví a ještě jsem neměla pocit, že chci utéct nebo to vzdát. Díky příjemným lektorům, bezvadné partě lidí, se kterými ráda trávím i svůj volný čas na jazykovém kempu, promyšlenému systému postupného vzdělávání a také motivaci, kterou sebou Perfect World nese.
Previous
Next

Jaké online kurzy můžete studovat:

angličtina

Pro úplné začátečníky (úroveň A0) – úterý
start 10.09.2024

Pro věčné začátečníky (z úrovně A1 do A2) – středa
start 11.09.2024

Pro mírně pokročilé (z úrovně A2 do B1) – pondělí
start 09.09.2024

Pro mírně pokročilé II (kompletní ovládnutí B1) – pondělí
start 09.09.2024

Pro pokročilé (úroveň B2) – čtvrtek
start 12.09.2024

Pro velmi pokročilé (úroveň C1) – pátek
start 13.09.2024

speciální kurzy

Příprava ke zkoušce FCE (úroveň B2) – úterý
start 10.09.2024

Angličtina pro cestování – čtvrtek
start 12.09.2024

Business English pro mírně pokročilé (A2 – B1) – středa
start 11.09.2024

Rozšíření slovní zásoby pro mírně pokročilé (B1) – úterý
start 10.09.2024

Intenzivní konverzační kurz: rozmluvte se za 2 měsíce – pátek
start 13.09.2024

němčina

Pro úplné začátečníky (úroveň A0) – úterý
start 10.09.2024

Pro věčné začátečníky (z úrovně A1 do A2) – středa
start 11.09.2024

Pro mírně pokročilé (z úrovně A2 do B1) – pondělí
start 09.09.2024

Pro mírně pokročilé II (kompletní ovládnutí B1) – pondělí
start 09.09.2024

španělština

Pro úplné začátečníky (úroveň A0) – pondělí
start 09.09.2024

Pro věčné začátečníky (z úrovně A1 do A2) – středa
start 11.09.2024

Pro mírně pokročilé (z úrovně A2 do B1) – úterý
start 10.09.2024