Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Anna Šlichtová

Jmenuji se Anička a jsem pocházím z malé vesničky nedaleko od Rokycan. Z toho možná také pramení moje láska k přírodě, klidu a času stráveného s rodinou. Vystudovala jsem gymnázium v Rokycanech a hned po něm nastoupila na Západočeskou univerzitu. I přesto, že jsem si nebyla jistá při výběru oboru, trefila jsem se do černého a s chutí studuji obor Sociologie na filozofické fakultě. Mimo sport a čtení se velmi aktivně věnuji neziskové činnosti, která napomáhá mladým lidem v seberozvoji. To je také propojeno s Perfect World, který má v tomto základě stejnou myšlenku.
Osobně jsem velmi ambiciózní osoba, která věří, že když jsi člověk aktivně jde za tím, co chce, dosáhne toho! A to je také cesta, kterou budu vést všechny své studenty 🙂

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Připravenost, chuť učit a samozřejmě vyžadování toho nejlepšího z vás.

Proč učím pro Perfect World?
Perfect World je pro mě místo, kde je přístup ke vzdělávání skutečně zaměřený na pokrok studenta a otevřené možnosti, jak v jazyce, tak jeho životě.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
Učit právě začínám. Znamená to pro mě velkou příležitost, jak posunout nejen sebe, ale i svoje studenty.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Učím angličtinu, se kterou jsem v kontaktu od dětství. Díky tomu jsem se také později dostala na několik zahraničních jazykových kurzů, které pro mě byly zlomovou událostí v jazyce.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšná?
Neřekla bych, že jsem pyšná na jeden velký zážitek. Vždy, když se něco povede, snažím se z toho mít co největší radost. Jen takhle se podle mě může člověk posouvat dál a radovat se z maličkostí.

Jaký je můj největší životní sen?
Tak na to taky asi nemám konkrétní odpověď. Ráda bych brala ve svém životě všechny příležitosti a nebála se zkoušet cokoliv nového. Být otevřeným člověkem, který má radost z maličkostí – když bych to shrnula.

Co bych vám ráda vzkázala?
Pokud před sebou vidíte příležitost a chcete se naučit něco nového, pojďte do toho a nebojte se ničeho! Nenechte se zastavit a doufám, že se uvidíme na lekci 🙂