Jan Flesar

Ahoj, jmenuji se Honza a studuji na ZČU v Plzni, pocházím z Karlovarského kraje. Od 7 let se aktivně věnuji tenisu a taky jsem ho trénoval. Tenis jsem ještě proložil fotbalem a nedávno jsem si koupil elektrický longboard, takže když mě uvidíte, jak vám přejíždím přes cestu, tak prosím netrubte.  A na závěr citát, kterým se snažím řídit od mého pobytu v zahraničí je “In the end, we only regret the chances we didn´t take”. Budu se na Vás těšit !

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Můžete očekávat příjemnou atmosféru proloženou pár vtipy, profesionální přístup a ochotu vám pomoci jak s angličtinou, tak s čímkoliv, s čím vám budu schopen pomoci.

Proč učím pro Perfect World?
Učit jsem se rozhodl, protože jsem chtěl vždycky pomáhat lidem a zároveň se sám posouvat. Perfect World mi dal možnost dělat obojí!

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
Angličtinu v Perfect World učím teprve chvilku, ale zkušenosti s učením určitě mám. Tato práce pro mě znamená opravdu hodně, protože jsem si díky ní uvědomil mnoho věcí, a zároveň se jich i spoustu naučil, a teď mám možnost je předávat dál.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Učím pouze angličtinu. Co se zkušeností týče, tak jsem byl na jazykovém kurzu na Maltě, v Berlín a také jsem byl na ročním pobytu v USA, kde jsem se posunul jak jazykově, tak především osobnostně.

Jaká jsem lektorka, jaké jsou mé silné stránky?
Soudit jaký jsem lektor byste měli především Vy studenti. Budu rád za jakékoliv připomínky, poznámky nebo chválu. Moje silné stránky jsou určitě empatie, vstřícnost a chtíč pomoci někomu ve splnění jeho cíle, ať už je to domluvení se v hotelu na dovolené nebo zvládnutí pohovoru v jeho vysněné firmě.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšný?
Nejvíce jsem pyšný na to, že jsem zvládl rok “za velkou louží”, protože to byl ze začátku celkem šok. Taky jsem pyšný na sebe, protože si jdu za svým snem a součástí mého snu je pomáhat lidem a Perfect World mi dal všechny potřebné prostředky k tomu, abych to mohl skrz anglický jazyk realizovat.

Jaký je můj největší životní sen?
Když pominu vlastnění Dodge Challengera, tak určitě být schopný v budoucnu na maximum zaopatřit svoji rodinu a dopřát jim všechno, co si zaslouží. Když se mi to povede, tak bych k tomu chtěl pomáhat i ostatním.

Co bych vám rád vzkázal?
Ať se určitě nebojíte. Když jsem začínal s anglickým jazykem na střední škole, tak to byl ten největší “strašák” v rozvrhu hodin (ano, větší než chemie) a jsem zářným příkladem toho, že to jde. Stačí jen vystoupit z komfortní zóny a udělat ten první krůček skrz naše dveře v Perfect World a my Vás už provedeme a budeme Vám oporou na cestě k cílům, které máte.

Řekli o Honzovi :

Zatím tu nic není …. Ale Honza je člověk s obrovským potenciálem. Tak že první recenze na sebe jistě nenechá dlouho čekat.