Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Jazykové kurzy pro veřejnost

Chcete se skutečně naučit cizí jazyk, ale nemůžete si dovolit naše individuální lekce?

Pak je pro Vás vhodná naše malá skupinka, kterou bychom mohli nazvat „kurz“ 🙂 Naše kurzy jsou pro 2 až maximálně 4 studenty, abychom zachovali individuální přístup a zajistili Váš pokrok!

————

V rámci lekce dostanete:

– 100% připravenou lekci vedenou dle našeho funkčního know-how, které využívá Vaší vlastní aktivitu (neučíme dle učebnic)

– obsáhlý domácí úkol – jeho opravu – celkovou péči lektora a jeho neustálou podporu.

Ideální intenzitu Vašeho studia Vám doporučíme na bezplatné úvodní schůzce – může být 1x týdně, 2xtýdně, ale i jinak. Je to zcela na domluvě a Vaší konkrétní situaci.

V rámci kurzu k Vám najdeme vhodného parťáka na Vaší úrovni nebo Vás přidáme do probíhající skupinky, kam víme, že se budete hodit.

V lekcích klademe velký důraz na kvalitu výuky, stejnou úroveň, kterou účastníci mají (nebudete stodvat s někým, kdo Vás bude brzdit nebo bude příliš rychlý) a také na Vaše vlastní vyjádření. U nás jste to Vy, kdo mluví! 

Naše kurzy se nehradí dopředu, není tedy nutné na začátku nic investovat.  Začnete studovat a své lekce hradíte vždy až zpětně za měsíc (na základě faktury se 14 denní splatností), a to na základě lekcí, které jste absolvovali.

Ceny lekcí závisí na počtu studentů a na délce lekce a jsou následující: 

2 studenti v kurzu

(cena za 1 studenta) 60min … 400kč bez DPH (484,- vč. DPH) 90min … 500kč bez DPH (605,- vč. DPH)

3-4 studenti v kurzu

(cena za 1 studenta) 60min … 350kč bez DPH (424,- vč. DPH) 90min … 450kč bez DPH (545,- vč. DPH)

Lekce je možné bezplatně zrušit nejdéle 24h předem. Fakturovat je samozřejmě možné na firmu či jednotlivce.

Řekli o našich kurzech:

„Nejvíce na škole oceňuji propracovaný koncept výuky. Připadám si, že moje výuka má nějaký koncept a plán, který je ohraničený cílem, což většina škol nenabízí.“

– Pavlína Štemberová,

„V jazykové škole jsem od srpna a jsem naprosto nadšená. Vždy jsem si myslela,že na jazyky nemám vlohy a nejsem schopná se je naučit. Tady mi ukázali pravý opak. Dneska s klidným svědomím mohu říci,že se angličtina stala mým kamarádem a koníčkem. Těším se na každou další lekci a další vědomosti. Teď již věřím, že se dokážu jednou bez problému domluvit na dovolené a poradit dětem, až to ve škole budou potřebovat. Stále je co zdokonalovat,ale tato jazykovka mi dodala sebevědomí a chuť pochopit a hlavně používat angličtinu.“

– Veronika Motyková, mateřská dovolená