Kariéra –  jazykové školy Perfect World

Samuel Zheng

Trenér lektorů

Sam má na starosti výběr, zaškolování a trénování nových lektorů.

Jaké pozice nabízíme a jaké jsou předpoklady?

Každý, kdo u nás chce pracovat, musí projít pozicí lektora a na ní ukázat skvělé výsledky.
Takže startovací pozice je jistojistě lektor 🙂

Abyste u nás mohli začít pracovat na pozici lektora, je třeba mít minimálně jeden cizí jazyk na velmi dobré úrovni (minimálně B2) – tuto úroveň nemusíte mít certifikovanou, ale musíte ji při pohovoru prokázat.

Toto je jediný předpoklad pro tuto práci – nemusíte mít s výukou zkušenosti ani nemusíte umět učit. Všechno Vás naučíme!

Co vás čeká na začátku?

Každý náš budoucí lektor prochází před vlastním vykonáváním práce několika tréninky:

– Všeobecné školení o fungování naší společnosti
– Trénink lektorských dovedností (zde Vás naučíme metodě naší výuky)

– Zácvik na pozici lektora (administrativní a technické dovednosti)

Teprve po zaškolení na všechny tyto dovednosti můžete začít učit. Všechny školení jsou zdarma, probíhají ve dnech a časech, které si společně domluvíme, a trvají cca 3 týdny.

Jací byste měli být, pokud u nás chcete pracovat?

V Perfect World není práce pro každého. U nás se bude mít dobře jenom ten, kdo:
– je pracovitý a baví ho tvořit
– chce pomáhat lidem a záleží mu na nich
– je na světě nejenom kvůli sobě, ale také pro ostatní
– dokáže vyžadovat vykonanou práci
– chce své budoucí studenty skutečně naučit daný jazyk používat (ne „jen učit“)
– je ochotný být odměňovaný za práci, kterou skutečně odvedl

Pokud takoví jste, mohli bychom si rozumět.

My Vám za to na oplátku nabízíme:

– zázemí stabilní a inovativní společnosti
– kvalitní tým ochotný si vzájemně pomáhat
– profesní růst a zajímavé příležitosti
– přátelství a důvěru

Proč učím pro Perfect World?

Líbí se mi celkový koncept a filozofie této firmy o učení a vyučování. Ve výuce koukáme na žáka, ne na látku. Učíme studenty, ne předmět…I když o jazyk jde v první řadě, studenti si mohou odnést z výuky mnohem více, než nové gramatické pravidlo nebo slovíčko. Opravdu věřím tomu, že všichni učíme v první řadě srdcem.
Za ten čas, který jsem tu strávila, objevuji další oblasti, ve kterých se mohu já i studenti zdokonalovat, baví mě na sobě pracovat a opravdu si vážím podpory vedení a šance pro lektory na sobě neustále pracovat.
Líbí se mi to, že dostáváme odměny za hotový produkt – motivace je v tomto ohledu vyšší, to samé kvalita.

Protože sdílím jejich vizi, která spočívá v dělání světa lepším místem. Také je tu skvělý kolektiv a nekonečné množství zkušeností, ze kterých mohu čerpat.

Protože jsem si zamilovala lidi, přístup i prostředí téhle školy. Není to jen práce, je to rodina. Na kohokoliv se můžete obrátit nejen s problémy na které narazíte při učení ale i v životě. Filosofie vzdělávat ostatní ale hlavně sám sebe je mi blízká a Perfect World si okamžitě získal moje srdce.

Kdyby mi před pár lety někdo řekl, že budu učit, tak se asi zasměju, ale Perfect World a styl, jakým se zde učí, mi tolik přirostl k srdci, že v tom chci dále pokračovat. V Perfect World jsou fajn nejen kolegové, ale i studenti, a obě strany mají možnost se tu stále nějakým způsobem rozvíjet, pokud alespoň trochu chtějí. Ráda sleduji postupy studentů a jsem ráda, že toho mohu být součástí.

Chceš se stát součástí Perfect World, jazykovky se srdcem?

Pak napiš na personalista@perfect-world.cz nebo volej na 608 618 889.