Karolína Haasová

Ahoj, jmenuji se Kája a studuji na Církevním gymnáziu v Plzni. V Plzni jsem vyrůstala celý svůj život, ale před rokem a půl jsem se přestěhovala do malé vesničky poblíž Nepomuku. Mám tři kočky, ale myslím, že jich v budoucnu bude o trochu víc. Ráda trávím čas se svými kamarády, ráda cvičím a taky mě baví make-up. Jsem zatím nejmladším, ale přesto silným členem týmu Perfect Worldu a věřím, že si lekce se mnou oblíbíte.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Udělám vše pro to, abyste jazyk opravdu pochopili a neučili se ho jako básničku. Nebudete se se mnou nudit a z každé hodiny si odnesete nejen spoustu nových informací, ale také úsměv na tváři. A i když to občas bude velká dřina, společně to zvládneme.

Proč učím pro Perfect World?
Perfect World není jako každá jiná jazykovka, je to místo, kde vám můžou zaručit, že dostanete to, co chcete. Líbí se mi individuální přístup, snaha dávat do učení vše, aby jste odešli přesně s tím, kvůli čemu jste tam přišli.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
V Perfect Worldu jsem od dubna 2021, ale rozhodně mám v plánu zde ještě dlouho zůstat, předávat znalosti ostatním lidem je něco krásného, a proto pro mě tato práce tolik znamená.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Učím angličtinu, studuji jí v podstatě celý svůj život, ale žádný certifikát ještě nemám. Do budoucna však plánuji nějaký si udělat. Mám v plánu ještě začít učit francouzštinu, to chce ale ještě nějaký čas. Ráda cestuji a oba jazyky, především angličtinu, plně využívám na cestách.

Jaká jsem lektorka, jaké jsou mé silné stránky?
Jsem velmi trpělivá, nenechám se jen tak něčím rozhodit. Taky jsem velmi hodná a chápavá, samozřejmě do té doby, než začnou být nějaké problémy. A snažím se do všeho dávat vše a dělat vše na 100 procent.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšná?
Pravděpodobně na to, že jsem se zvládla osamostatnit a zvládám spoustu věcí, které nejsou úplně nejlehčí. A jsem velmi pyšná na to, že můžu být součástí Perfect Worldu, a že můžu zdokonalovat studenty, ale i sebe.

Jaký je můj největší životní sen?
Snů mám hodně, ale jeden z nich je určitě se podívat do Kanady, na nějakou delší dobu. Kanada mě láká opravdu dlouho a doufám, že se mi tento sen podaří splnit. Další sen je, abych úspěšně zvládla maturitu, dostala se na svou vysněnou vysokou školu a dělala práci co mě baví. A byla šťastná

Co bych vám ráda vzkázala?
Když něco opravdu chcete, vždy to zvládnete.

Řekli o Káje :

Zatím tu nic není… Ale Kája svojí referenci od studentů určitě brzy dostane