Minikurz na zlepšení poslechu

Anglicky se již nějakou dobu učíte, dokážete relativně dobře komunikovat, ale když přijde na poslech, máte problém?

Už Vás nebaví, že stále nejste schopni rozumět?

Zapojte se do týdenního minikurzu a zlepšete své porozumění angličtině.

Co Vás čeká:

Minikurz obsahuje 5 lekcí. Každý den ráno dostanete e-mail s nahrávkou a několika úkoly na procvičení Vašeho porozumění. Ty si můžete vypracovat během dne v době, kdy se Vám to hodí. 

Tímto minikurzem získáte také návod / inspiraci na to, jak na svém poslechu pracovat efektivně tak, aby Vám to přinášelo výsledky. 

 

Tento minikurz je v současné době pro Vás zcela zdarma. Držíme palce, ať se Vám podaří potíže s poslechem jednou pro vždy překonat.

Co o minikurzu říkají naši studenti:

Šárka Macurová
Šárka Macurová
Read More
Poslechová výzva byla fajn. Já jsem ocenila, že jsem nebyla úplně vázána časem, ale o to víc jsem se musela "přinutit". Líbil se mi výběr poslechů, opravdu mi sedly a i bez textu jsem už na druhý poslech rozuměla obsahu a dokázala jsem odpovědět na otázky. Samostudium mi vyhovuje, protože si mohu nastavit tempo a nemám pocit, že někoho zdržuji.
Irena Vítejčková
Irena Vítejčková
Read More
Bylo to fajn. Super bylo, že tam byl i přepis, takže v případě nepochopení se bylo možno podívat .Také určitě byly fajn i 2 rychlosti poslechu. Osobně mne mile překvapilo, že jsem rozuměla a vše bez problému pochopila, rozuměla. Kdybych takto rozuměla všemu, tak by to bylo super.
Previous
Next