Ludmila Netrvalová

Ahoj, jmenuji se Lída a studuju španělštinu na bilingvním gymnázium v Plzni. Ráda se zajímám o dění kolem mě a to jak ve světe, tak i v mém blízkém okolí. Velice mě baví si číst a získávat nové informace o čemkoliv, co jde. Snažím se být pořád pozitivní a s úsměvem na tváři, který ráda předávám i na ostatní.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?

Určitě očekávejte pochopení a trpělivost. Uvědomuji si, jak je těžké se naučit cizí jazyk a kolik mu musí dát člověk energie. Kvůli mé oblibě všestranné konverzace nebudou naše hodiny tiché, ale ani bouřlivé.

Jak dlouho učím a co pro mě znamená tato práce?

Svůj lektorský trénink jsem ukončila před pár týdny. Nemám tedy moc zkušeností s učením, ale vždy se snažím co nejjednodušeji předat studentovi informace, které mám. Tato práce je pro mě velice cenná zkušenost. Na své lekce připravuji jak nejlépe dokážu a přeji si nadchnout k své studenty ke studiu jazyků tak, jako to udělali moji učitelé se mnou.

Jaké jazyky učím a jaké s nimi mám zkušenosti

Učím španělštinu a angličtinu. Bohužel zatím nemám žádné certifikáty o prokázání mé provně, ale v budoucnosti si chci udělat zkoušky DELE na úroveň B2. Španělštinu používám každý den ve škole a do světa angličtiny přecházím hlavně doma, kde komunikuji se svými přáteli ze zahraničí.

Jaká jsem lektorka , jaké jsou mé silné stránky

Řekla bych o sobě, že jsem velice empatická. Vždy se snažím porozumět studentovu myšlení a názorům, abych mezi námi vytvořila příjemný vztah. Také si myslím, že jsem velice upřímná. Jakmile mi něco vleze na mozek, hned to vypustím z pusy.

Na co jsem v životě nejvíce pyšná

Jsem pyšná na své přátele a rodinu, kteří každý den řeší překážky života s elegancí a nechtějí se vzdát. Také jsem pyšná na sebe, že přesto, že je pro mě škola velice náročná, nevzdávám se svých snů a snažím se jich dosáhnout.

Proč pracuji pro Perfect World?

Už od malička jsem chtěla dělat smysluplnou práci, ve které bych mohla pomáhat lidem. V Perfect Worldu mi tuto možnost dali a já jsem za to neskutečně ráda. Myslím si, že lektoři v Perfect Worldu opravdu mění životy, protože znalost cizího jazyka dává životu křídla

Jaký je můj životní sen?

Můj životní sen je pracovat jako diplomat v Jižní Americe, nebo Španělsku. Vždy jsem chtěla žít v cizí zemi, ale každým rokem mám naší malou zemi víc a víc ráda a touto prací bych se nevzdala svého snu a zároveň bych byla spojená s rodnou zemí.

Co bych vzkázala

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek