Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Mariya Yahnyuk

Ahoj, jmenuji se Mariya a učím angličtinu a ruštinu. V současné době studuji ekonomickou fakultu na univerzitě ZČU. Mám bakaláře z mezinárodních vztahů. Mluvím anglicky a studium jazyků je mým koníčkem. Baví mě extrém a ráda cestuji. Jsem z Ukrajiny a před několika lety jsem se přestěhovala do České republiky. Stále zkoumám krásu této země. Ráda čtu, hlavně hororový žánr. Dalším tématem, které mě hodně zajímá, je historie.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Můžete očekávat spoustu otázek, ráda se ptám, a ráda mluvím se studenty o jejich životě a zájmech, což vám pomůže procvičit řečové dovednosti a nebát se komunikovat v cizím jazyce. Chci, aby se moji studenti cítili otevřeni novým objevům a angličtina je klíčovým nástrojem, který vám otevře tento svět. Na mých hodinách vás mohu požádat, abyste opakovali to samé dokola, dokud se nepřesvědčím, že to víte. Do hodin dávám spoustu úsilí a energie, abych pomohla studentům se naučit jazyk, takže od svých studentů očekávám totéž.

Proč učím pro Perfect World?
Rozhodla jsem se vstoupit do Perfect World, protože je to skvělá jazyková škola, kde stále záleží na kvalitě. Přátelská společnost je dalším faktorem, který ovlivnil mé rozhodnutí. Většina mých kolegů jsou také studenti a dokonale si rozumíme. Důležité je, že v Perfect World máme vždy prostor pro rozvoj a zdokonalování.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
Učím jen měsíc (září 2020), ale už vím, že tato práce může přinést spoustu zábavy. Každý student je v první řadě jedinec je individuální a každý z nich vynakládá velké úsilí na to, aby se zlepšil. Pro mě je to skvělý zdroj motivace k sebezdokonalování.  

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Angličtinu jsem se začala učit ve škole, poté na univerzitě. Každý den zlepšuji své jazykové dovednosti. V tuto chvíli nemám žádný certifikát, který by potvrzoval moji jazykovou úroveň. Ale mým cílem je získat úroveň C1. Denně komunikuji s rodilými mluvčími a nikdy neztratím šanci využít své jazykové znalosti. Ruský jazyk je další jazyk, který učím. Pokud je angličtina důležitá kdekoli v západní části světa. Ruština je důležitý jazyk, kterým se mluví ve většině východních zemí. Ve škole jsem se učila ruštinu a měla jsem spoustu příležitostí ji trénovat.

Jaká jsem lektorka, jaké jsou mé silné stránky?
Jsem velmi optimistická. Pro mě je půl sklenice vody vždy napůl plná. Ráda se ptám a poslouchám. Moji studenti mají hodně prostoru na mluvení. Jsem také velmi náročná, pokud si myslím, že můžete udělat lépe, budu to vyžadovat. Nečekejte, že to bude snadné, ale výsledky stojí za to.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšná?
Nejvíce jsem pyšná na svoji rodinu. Vždy mě podporují ve všech mých začátcích a činech.

Jaký je můj největší životní sen?
Mám spoustu snů, které si chci splnit. Chci navštívit každou východní zemi. Chci skočit s padákem. A nejžádanější je mít dva psy, jednu rudou kočku a papouška.

Co bych vám ráda vzkázala?
Vždy sledujte své sny, stanou se skutečností.