Martina Urbánková

Ahoj  všichni, jmenuji se Martina Urbánková a studuji ekonomickou fakultu v Českých Budějovicích.  Kromě toho, že jsem lektorkou anglického a španělského jazyka pracuji na veterinární stanici jako asistentka.  Péče o mé studenty, stejně jako péče o němé tváře je pro mne nesmírně důležitá. Jsem člověk co se rád baví a přijímá nové výzvy. Každý nový student je pro mne výzvou a největší radost mám když vidím, že jsem opravdu někomu pomohla. Nejraději trávím čas se svým přítelem a pejskem. Dále se ráda věnuji sportu nejčastěji horolezectví a bruslení.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Jsem velmi trpělivá a snažím se vždy studenta pochopit a případně mu podat pomocnou ruku. V lekcích se snažím uvádět co nejvíce příkladů a mluvit ve vyučovaném jazyce, aby si student navykl a ztratil ostych mluvit

Proč učím pro Perfect World?
Pro Perfect World učím proto, že naše výuková metoda opravdu funguje. Jak jsem zmínila výše nejlepší pocit mám, když na studentovi vidím, že se opravdu něco naučil a pomůže mu to dělat nové kroky  v životě. Také je krásné sledovat proces, kdy se s novým studentem za každou lekci poznáváme o trošičku více a student  je po čase  schopen sebevědomě mluvit ve vyučovaném jazyce.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
V Perfect World jsem nováček, to však ale neznamená, že bych měla v porovnání s kolegy nějakou nevýhodu. Přesně to je na Perfect world úžasné. Skvělí lidé, kteří se snaží pomáhat nejen studentům, ale i kolegům.  Miluji atmosféru na našem pracovišti. Je to místo kam si jdete pohovořit s kolegy a věnovat se studentům.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Jsem absolventkou dvojjazyčného gymnázia v Plzni. Po škole jsem navštěvovala kurz angličtiny úrovně C1. Angličtinu a španělštinu používám denně jak ve škole tak při komunikaci s přáteli. Také každé léto jezdím pracovat do Španělska, bohužel v současné situaci cestování není možné.

Jaká jsem lektorka, jaké jsou mé silné stránky?
Věřím, že jako lektorka jsem velmi chápavá a vnímavá vůči svým studentům. Snažím se jim maximálně věnovat a pomáhat jim,  aby v lekci panovala co nejpříjemnější atmosféra a práce nám šla pěkně od ruky. Nikoho nekritizuji, když udělá chybu, protože chybuje každý a je dobré se za své chyby nestydět. Výuka v perfect world se opravdu snaží učit a ne jen hodnotit podle počtu chyb.

Jaký je můj největší životní sen?
Můj největší životní sen je mít velkou a šťastnou rodinu a také procestovat tolik zemí kolik bude v mých silách.

Co bych vám ráda vzkázala?
Všechny začátky jsou děsivé, ale pokud máme někoho kdo nás na naší cestě povede a bude nás podporovat, pak je možné dosáhnou čehokoli.

Řekli o Martině :

Zatím tu je prázdno … Ale Martina je šikovná lektorka a určitě brzy obdrží svojí první osobní referenci.