Němčina

Předáme vám ji tak, abyste jí opravdu rozuměli. Stručně, jasně a na jednom místě!

Německá členská sekce

stovky videotipů roztřízených po úrovních

80 tipů „Německy stručně a jasně“

♥ 3 německé podcasty + cvičení k nim 

 2 sety překladových vět s vysvětlením na úrovni A1 a A2

články, poslechy

 4 výukové webináře

e-book

Přihlášení

Registrace

Německé videotipy pro vás natáčíme již několik let. Na Youtube nebo na Stream.cz jich najdete mnoho, ale tak trošku ve stylu „každý pes, jiná ves“. Zde v naší členské sekci jsme je exklusivně rozdělili podle úrovní tak, abyste se v nich vyznali, a mohli sledovat nejdříve jen ty, které odpovídají vaší skutečné pokročilosti. 

Tipy „Německy stručně a jasně“ vám přináší srozumitelné vysvětlení důležitých německých témat, slovíček nebo gramatiky tak, abyste byli ihned schopni vše aktivně použít. 

Zároveň nabízí vlastní aktivní procvičení každé probírané oblasti. 

Pod touto záložkou najdete německé webináře, které nejsou nikde jinde k dispozici. Jsou skvělým průvodcem v konkrétních tématech praktické španělštiny.

V rámci výukových článků vám přinášíme funkční návody na to, jak se učit cizí jazyk tak, aby to neslo ovoce – jaké jsou správné metody učení se, na co dát pozor a co naopak rozhodně dělat. 

Pravidelně pro vás připravujeme německé podcasty, v jejichž rámci se slovem věnujeme různým německým frázím či slovíčkům, se kterými vás učíme pracovat. Naše německá členská sekce je jediné místo, kde najdete přídavná cvičení k těmto podcastům. 

Německé články na nižších úrovních, které zvládnete přečíst i vy. K nim zde najdete cvičení, která si můžete vypracovat. 

Pokud potřebujete podpořit či se nechat inspirovat, jsou naše smysluplné motivační články přesně to, co hledáte – zjistěte, jak se dá naučit německy z ničeho nebo jak si jednoduše udržet svoji úroveň!

Členství v německé členské sekci je platné 1 rok – do členské sekce navíc pravidelně přidáváme nový obsah, takže budete mít o španělskou zábavu postaráno!
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.