Nikola Amlerová

Jmenuji se Nikola Amlerová. Pocházím z Rakovníka, ale již 3 roky žiji v Plzni. Studuji na Západočeské univerzitě v Plzni na ekonomické fakultě. Jsem velký milovník zvířat a nejraději bych doma měla celou zoologickou zahradu. Nejraději trávím čas se svým přítelem, milujeme cestování a rádi jezdíme na výlety po hradech a zámcích. Obecně jsem velmi empatický člověk a velký optimista a veškeré překážky života se snažím přejít s úsměvem.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Určitě můžete čekat pozitivní přístup. Vždy se snažím vydat ze sebe 100%, aby pro vás lekce se mnou byla vždy přínosná. Také nedám nic zadarmo, ale výsledek stojí za tu dřinu.

Proč učím pro Perfect World?
Perfect World totiž není obyčejná jazykovka. Tady se o lidi zajímáme a chceme jim dát to nejlepší a každý, kdo do jazykovky přijde je součástí veliké rodiny.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
Lektorský trénink jsem absolvovala v dubnu 2021 a od té doby již také sama učím. Práce lektora mi už teď spoustu dala. Poznala jsem nové lidi a hlavně také zjistila, že mi dělá obrovskou radost někomu pomoci skrze jazyk.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Učím zatím pouze angličtinu. Z angličtiny mám maturitní zkoušku a oficiální certifikát ještě nemám, ale plánuji si nějaký udělat. Angličtina mě provází již dlouhou dobu, jak ve škole, tak mě často provázela na praxích v různých hotelech. Postupem času plánuji učit i španělský jazyk.

Jaká jsem lektorka, jaké jsou mé silné stránky?
Jsem empatická a usměvavá holka, co ví, že ne každý den je posvícení a tak se vždycky snažím pomoci a zvednout náladu. Jsem ale také neústupná a studenta nenechám u “nevím” a vždy se ho snažím nasměrovat správným směrem.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšná?
Nejvíce jsem zatím pyšná na to, že jsem odjela do cizí země, jelikož na střední škole jsem absolvovala tříměsíční stáž na Islandu. Byl to nezapomenutelný zážitek a dost mi to pomohlo i v anglickém jazyce.

Jaký je můj největší životní sen?
Jeden konkrétní sen nemám. Ale rozhodně bych chtěla hodně cestovat a jednou mít svůj domeček se zahrádkou a spokojenou rodinu.

Co bych vám ráda vzkázala?
Jděte si za svými cíli a plňte si své sny a je jedno kdy, protože na nic není nikdy pozdě.