Online Kurzy

Živé intenzivní webinářové kurzy

Učíte se anglicky již nějakou dobu, ale stále se sebou nejste na 100% spokojeni? Nějakou úroveň byste měli, ale víte, že by to mohlo být mnohem lepší? Chtěli byste jednou pro vždy zalepit všechny mezery, které se ve Vaší angličtině vyskytují?

Pokud jste dříči a myslíte to s angličtinou opravdu vážně, neměly by Vám uniknout naše živé intenzivní webinářové kurzy, které jsou skvělé právě tehdy, chcete-li si jednou pro vždy angličtinu osvojit!

Co jsou webinářové kurzy a jak fungují?

Webinářové kurzy představují intenzivní práci na Vaší angličtině – trvají deset týdnů a skládají se z několika částí – každý týden Vás čeká:

  • 90 minutový webinář, který je nosným prvkem celého kurzu

Tento webinář je v jeden určený den vždy od 20-21.30h večer a je interaktivní, tzn. že jste během něj neustále zapojeni a s lektorem komunikujete prostřednictvím chatu.

  • Komplexní domácí úkol, který obdržíte následující den po webináři

Tento úkol obsahuje tvoření Vašich vlastních vět, překlad, poslech, písemný projev, četbu, záznam z webináře a otázky na 30min schůzku s lektorem

  • 30min online schůzku s lektorem, které říkáme session, jež je zaměřená na Vaše mluvení a používání angličtiny. Během této schůzky jste to Vy, kdo celou dobu mluví, lektor se ptá na výše zmíněné otázky a během konverzace Vás neopravuje. Následně Vám zašle zpětnou vazbu na Váš výkon, která představuje několik úkolů zaměřené na zvládnutí chyb, které jste dělali.

Tímto způsobem na své angličtině intenzivně pracujete 10 týdnů a výsledky jsou velmi brzy znát.

Pro koho jsou webinářové kurzy vhodné?

Jste odhodlaní svoji angličtinu posunout o pořádný kus dopředu? Myslíte to vážně a jste ochotni pro to zamakat? Naše webinářové kurzy nejsou ten typ kurzů, kam chodíte jen tak, aby se neřeklo. Jsou opravdu intenzivními kurzy, kdy lektorovi záleží na Vás a na Vašem pokroku a dle toho to také vypadá – během oněch 10 týdnů se ani na chvilku nezastavíte, co se angličtiny týče.

Který webinářový kurz byste měli zvolit konkrétně Vy?

Naše živé webinářové kurzy jsou vytvořeny pro téměř všechny úrovně angličtiny:

Německé živé webinářové kurzy:

Španělský živý webinářový kurz:

Pokud si nejste jisti, jaký přesně bude ten nejvhodnější právě pro Vás, udělejte si náš vstupní test – ručně Vám jej vyhodnotíme a zašleme Vám výsledek. Požadavek o vstupní test najdete ZDE

Kolik webinářové kurzy stojí a jak se hradí?

Každý webinářový kurz stojí 9990,- vč. DPH (8256,- bez DPH). Tato cena je konečná, obsahuje webináře, 30min sessions a domácí úkoly a jejich kompletní opravu. Kurzy, prosíme, hraďte přímo pod výše uvedenými odkazy, pokud budete potřebovat fakturu, dejte nám vědět na posta@perfect-world.cz.

 

Kdo webinářové kurzy vede a garantuje?

Tyto webinářové kurzy byly vytvořeny naší jednatelkou Dominikou Paškovou, která je držitelkou certifikátu CPE na úrovni C2, tedy nejvyšší možné úrovně angličtiny. Dominika kurzy připravila, vytvořila jim program i veškeré prezentace a stojí za celkovým konceptem kurzů. Každý z kurzů je veden jedním z proškolených lektorů Perfect World, kteří jsou opravdovými profesionály ve svém oboru!