Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Pravidelné anglické webináře

PRO KOHO JSOU WEBINÁŘE VHODNÉ A JAK PROBÍHAJÍ?

Pokud se v angličtině občas cítíte ztraceni, chybí Vám správné vedení nebo potřebujete věci vysvětlit stručně a jasně, jsou naše webináře přesně pro Vás! 

Zároveň byste měli být pracovití, protože na každý z webinářů navazuje domácí úkol, který můžete vypracovat, a tak si ověřit, že jste skutečně porozuměli! 

———-
Formát webinářů je velmi blízký našemu standardu učení – očekávat můžete: 

– 100% přípravený webinář 
– vysokou kvalitu vysvětlování 
– interaktivitu (Vaše zapojení) prostřednictvím chatu 
– odpověď na Vaše dotazy 
– následný záznam (můžete webinář kdykoli znovu shlédnout) 
– následný domácí úkol k vypracování

Poptávkový formulář
JAKÉ WEBINÁŘE NABÍZÍME A JAKÁ JE CENA?

Aktuální živé webináře: 

středa 24/6 od 20h

Jak a proč se stát v angličtině velmi pokročilým (úroveň C1/2) a proč v tom většina lidí selhává?

Pokud Vám některé z našich webinářů unikly, a rádi byste je měli k dispozici ze záznamu, udělali si z nich zápisky, a získali tak hodnotné informace, které jen tak někde nenajdete, máte nyní jedinečnou možnost zakoupit si 10 z našich webinářů za cenu 990,-.

Více informací zde.

KDO WEBINÁŘE VEDE?

Anglické webináře vede naše manažerka Dominika Pašková, která učí angličtinu již 14 let tak trochu jinak – nikoliv dle učebnic, ale prostřednictvím práce se studenty samými a jejich vyjadřovacími schopnostmi.

Dominika je držitelkou certifikátu CPE, tedy úrovně C2, která je nejvyšší možnou dosažitelnou úrovní v angličtině. Svojí práci lektorky miluje a vnímá ji jako poslání.

Poptávkový formulář

Řekli o našich webinářích:

“Ze včerejšího webináře jsem byla nadšená, měla jste to připravené na 150% a máte ve všem pravdu, našla jsem se ve všem, co jste říkala. Jste opravdový profík.” – Eva Říhová

Je to skvělý formát, plný přehledného učiva a díky interaktivitě lze udržet plně pozornost celou dobu. Konkrétně pro mě (myslím tím osobu na mé úrovni) je tam spousta gramatiky, kterou jsem sice v učebnici prošla, ale nemám ji absolutně zažitou.
– Kateřina Jiralová