Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Styl naší práce

Chcete to, co se naučíte, skutečně dokázat použít nebo při lámání chleba nervózně hledat slovíčka ve slovníku?
Naše lekce jsou zaměřené na Vaši aktivitu – přibližně 80% z hodiny mluvíte skutečně Vy. Váš lektor Vám nedá nic zadarmo, motivuje Vás k vlastní aktivitě a umí Vás ocenit. To všechno dokáže způsobit, že odcházíte z lekce, téměř vše si pamatujete a věříte sami sobě.

Chcete se opravdu naučit mluvit cizím jazykem, ale nemáte čas chodit 2x týdně nebo psát nějaké hloupé úkoly?
Pokud jste skutečně odhodlaní naučit se cizí jazyk a toužíte po tom jej bez zábran používat v reálném životě, měli byste být také připraveni tomuto svému snu něco obětovat. Jazyk sám se totiž naučíte pouze tak, že jej budete používat, budete jím mluvit a budete se mu vystavovat. A na to je třeba čas. Spoustu času. A na zlepšení za určitý časový úsek je k tomu navíc třeba pravidelnost. Minimální a v zásadě i dostačující intenzita studia je 2x týdně, pokud si však nejste schopni udělat právě alespoň tolik času, zvažte, zda je pro Vás cizí jazyk skutečně prioritou. K tomuto času si nezapomeňte připočíst dobu, kterou budete doma trávit s domácími úkoly, protože právě ony Vám pomohou dostat se ještě o kus dál díky tomu, že si vše v klidu projdete a zopakujete. A u nás je po Vás lektor bude 100% vyžadovat!

Bojíte se, že budete jen vyplňovat cvičení v učebnici a počítat, kdy na Vás přijde řada?
My žádné učebnice nepoužíváme, protože učebnice nepodporují Vaši vlastní aktivitu, ale student se za ně může jednoduše schovat a být schovaný třeba celou lekci. Naším know-how jsou kompletní plány pro každou úroveň, které jsou plné konverzací a nácviků reálných situací a zkrátka Vás nenechají ani chvilku v klidu. Náš kurz smí najednou navštěvovat pouze 6 studentů, kteří navíc pracují po téměř celou dobu kurzu v párech – a tedy každý student je opravdu zapojen a prakticky trénuje to, co se právě naučil.
¨¨