Adam Bárta

Ahoj, jmenuji se Adam a bydlím v Plzni. Narodil jsem se v Belgii a žil jsem tam 8 let, tudíž mám nějaké ty znalosti co se francouzštiny týče. Jsem velký nadšenec do anglického jazyka a skoro vše dělám v něm, takže jsem se i rozhodl táhnout svou kariéru tímto směrem. Momentálně studuji angličtinu a matematiku na vysoké škole a plánuji se i jazyku věnovat do budoucna. Ve volném čase rád čtu a sleduji filmy či seriály, ale i sportu neřeknu ne. Dlouho jsem se věnoval lukostřelbě a teď mě zas přitáhl do svých náručí volejbal. Rád se s vámi setkám na lekcích angličtiny a v budoucnu možná i francouzštiny. Jazyku zdar 🙂
 

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?

Můžete se mnou očekávat lekce, kde vás naučím perfektně vyslovovat slovíčka. Také se můžete těšit na rozšíření slovní zásoby o různá synonyma užívána ve specifických výjimkách jazyku.

Proč učím pro Perfect World?

Učím zde jelikož bych rád předal různé znalosti o jazyce, které jsem za léta učení se naakumuloval. Neexistuje lepší pocit než vidět významné pokroky u zájemců o jazykové znalosti.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?

Učím u Perfect World zhruba 3 měsíce, ale již se mohu chlubit pokroky mých studentů. Nemohu si vynachválit přístup jiných lektorů, a proto jsem více než šťasten se svou prací.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?

Učím anglický jazyk a v budoucnu se možná dám i na francouzský jazyk. Z anglického jazyka mám certifikát C2 ze zkoušek CAE a zkušenosti s francouzským jazykem mám z pobytu po dobu 8 let v Belgickém království.

Jaký jsem lektor, jaké jsou mé silné stránky?

Jsem přívětivý a usměvavý, ale trvám si na vlastní opravě chyb, ať to trvá sebedelší dobu. Můžete se mě ptát na jakékoli otázky a já Vám na ně rozhodně odpovím a poskytnu srozumitelnou odpověď, i kdybych ji měl poslat po lekci e-mailem.

Jaký je můj největší životní sen?

Nemám žádný životní sen, jen krátkodobé sny do blízké budoucnosti. Momentálně se soustředím na dokončení studia na pedagogické fakultě na Západočeské Univerzitě v Plzni.

Co bych vám rád vzkázal?

Jsem sice mladý (22 let), ale rozhodně se nemusíte bát, že bych Vás jazyk nenaučil. Jazyk nemá žádné bariéry. Můžete začít mladý, či ve starším věku, ale vždy má smysl se naučit novou znalost. Může to jen obohatit o budoucí zážitky, které by jinak byly ochuzeny anebo ztraceny v překladu.

Řekli o Adamovi :

S kurzem jsem spokojená. Moderátoři – Alenka a Adam jsou bezvadní, vše vysvětlí, opravují chyby, zpětná vazba je vždy perfektní. Domácí úkoly opravují, chyby vysvětlí. Je to sice „fičák“, ale nutí to člověka intensivně pracovat. Jsem ráda, že jsem do toho šla.

Věra Ulčová