Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Co rok 2021 dal a vzal?

Musíme se ohlédnout. Takové ohlédnutí se má velký smysl. A to nejen o Vánocích a na konci roku. Náš Perfect World za rok 2021 zase o něco vyrostl – o co? Co jsme dělali a na co jsme pyšní? Pohodlně se usaďte a nechte si vyprávět příběh o jednom Dokonalém světě.

1. Zrodil se nám tu skvělý tým!

Náš aktuální tým je rozhodně úspěch, který si zaslouží první místo. Kdo by nechtěl pracovat s přátelskými kolegy, kteří více než pracovní kolektiv připomínají rodinu? Může to znít skoro až jako klišé – tak moc je příjemné pracovní prostředí s lidmi v čele žádoucí a tak moc si jej všichni přejeme. Jenže jak ho vytvořit?

Věřte nevěřte, s tímhle jsme zápasili opravdu dlouho. Protože prostředí Perfect World je dost zásadové, náročné na výkon a mající smysl naší práce v popředí, není pro každého jednoduché a často vůbec představitelné s námi fungovat. Po svých lektorech vyžadujeme 100% výkon, nasazení a výsledky. Zároveň jsme lidští a milující, ale pouze k těm, kteří si to „zaslouží“.

Letos se nám povedlo náš „core team“ (jádro týmu) krásně stabilizovat, a tak celý Perfect World nyní stojí na velmi pevných základech, na těch správných lidech. Mít možnost se na své kolegy spolehnout, svěřit jim jakýkoli úkol a vědět, že jej udělají naprosto skvěle a často mnohem lépe než vy sami, je velký dar.

Jsme za ně moc vděční!

2. Celkem jsme dodali téměř 10.000 soukromých lekcí a lekcí ve firmách, 40 webinářových kurzů, desítky webinářů zdarma, natočili přes 150 výukových videí a zažili nejlepší tábor s angličtinou pro dospělé!

Rok 2021 byl nejproduktivnějším rokem v historii Perfect World – udělali jsme obrovský kus práce! Největšími makáči z našich řad byli naši skvělí lektoři Míša Pihrtová, Alena Bezchlebová a Lukáš Berka. Alena navíc v tomto roce začala nově natáčet německá videa a je v tom velmi dobrá! Míša se vrhla do učení italštiny a jde jí to skvěle! A Lukáš pro vás začal vytvářet podcasty a celkově obsah našich členských sekcí – a je o co stát!

Veškeré naše fungování by se ale neobešlo bez našich dalších spolehlivých a kvalitních lektorů, našeho úžasného IT specialisty Vojty a v neposlední řadě bez naší velmi schopné personalistky Kristýny! Díky všem těmto bytostem můžeme fungovat bez zbytečného zdržování, efektivně a s láskou ke všemu, co děláme!

No a zapomenout rozhodně nesmíme na vás, naše pilné a motivované studenty! S oblibou říkáme, že Perfect World není škola pro každého – jsme místem, kam když se zapíšete, můžete si být jisti, že vás nemine tvrdá práce a pořádný pokrok. Není nám jedno, jak to s vaší angličtinou, němčinou či jiným jazykem dopadne – záleží nám na vás, na tom, abyste všemu porozuměli, dokázali používat, a především skutečně dosáhli svého cíle. Fakt! Děkujeme, že bojujete, že jste silní, věříte a dokazujete nejen sami sobě, ale i nám, že to, co u nás děláme, FUNGUJE!

3. Zadali jsme ke zpracování naší zbrusu novou výukovou aplikaci Tvůj jazykový kouč!

Je to malý krok pro člověka, ale velký krok pro lidstvo! Naši vlastní výukovou aplikaci jsme si přáli již opravdu dlouho – místo, kde budete moci strukturovaně a po krůčkách studovat tak, abyste danou látku dokázali aktivně použít. Naše aplikace Tvůj jazykový kouč je právě v rukou programátorů a očekávat ji můžete v roce 2022 – těšit se v ní můžete na možnost efektivního samostudia prostřednictvím výukových videí, testů, domácích úkolů a kontrolovaného pokroku. Bude to jízda!

4. Udělali jsme rozhodnutí založit vlastní základní školu Perfect World!

Děti tráví ve škole mnoho času. Ne vždy je tento čas efektivně využitý, ne vždy děti rozumí tomu, co se učí nebo proč se to učí. Škola děti formuje, má možnost je inspirovat a vštípit jim (ne)správné návyky. Protože my z Perfect World o funkční výuce a životním stylu něco víme, rozhodli jsme se, že celou naši společnost posuneme o pořádný kus dál, a to právě založením vlastní základní školy.

Tato základní škola bude fungovat od září roku 2023 a aktuálně pracujeme na náležitostech potřebných k přípravám na založení. Přemýšlíme o variantě expediční školy /cca 3 týdny výuka v online prostředí + 1 týden expedice do „reálného světa“/. Všechno je zatím v procesu, ale jsme si jisti, že náš koncept budeme chtít nabídnout co největšímu možnému počtu dětí a způsobit tak, že děti svůj školní věk využijí k osvojení si tak důležitých vědomostí, znalostí, zvyků, radostí a především budou všemu, s čím se setkají, opravdu rozumět.

No, a to je tak asi nějak všechno 😊 Toto všechno vedou prozatím stále ještě Dominika a Ondra Paškovi, které ze zálohy jistí jejich pět dětí, a všichni si upřímně přejí, aby to bylo třeba již v roce 2022, kdy se toto pomyslné žezlo bude moci předat někomu z úzkého vedení Perfect World

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *