Soukromé lekce online

Již nějakou dobu se učíte anglicky, německy, španělsky či jinak, ale stále s daným jazykem válčíte? My v Perfect World máme skvělou technologii učení a při výuce používáme know-how, které funguje. Jak to víme? Máme s našimi studenty hmatatelné výsledky!

Povím Vám krátký příběh. Jednou, jsou to asi dva roky, k nám přišel student Martin s jednoduchým zadáním – chci se bez problémů dorozumět španělsky, pochopit ten jazyk a dokázat ho samostatně používat. Ale neumím ani slovo. Dobře, pojďme se do toho pustit, řekla jsem si. Martin k nám chodil s intenzitou 2x týdně 60 minut výuky a za necelý rok se dostal do úžasné formy – mluvil španělsky plynule, bez zábran, lekce probíhaly jen a pouze ve španělštině. Když jsem si uvědomila, s čím nastoupil, cítila jsem obrovský vděk. My máme v rukou nástroj, který umí úžasné divy. Z našich studentů se týden od týdne, měsíc od měsíce, stávají schopnější lidé, kteří jsou schopni samostatně používat jakýkoli cizí jazyk, do kterého se pustí.

Důležité je uvědomit si, co přesně tato změna, tento posun ve vašem životě může znamenat, co způsobí. Představte si sami sebe s plynulou angličtinou, němčinou, španělštinou či jiným jazykem – sami sebe, jak hovoříte bez problémů, s dostatečnou slovní zásobou, sebejistě, se skvělým porozuměním. Je to úžasný pocit! Jak moc by to ve vašem životě znamenalo? Jaké dveře by vám to otevřelo? Jaké potíže vyřešilo? My vám v tom dokážeme pomoci! 

soukromé lekce v perfect world
 • Myslíte to s cizím jazykem vážně a chcete pravidelný a stabilní pokrok

 • Potřebujete si všechno pořádně zažít

 • Na svůj pokrok tolik nespěcháte

 • Chcete/ potřebujete se učit něco specifického (např. do svého oboru)

 • Potřebujete se připravit na zkoušku, pohovor, maturitu apod.

 • Nehodí se vám dny nebo časy našich kurzů 

 • Cizí jazyk je pro vás hobby a chcete se mu věnovat „na pohodu“, ale stabilně 

O druzích studia napsala naše jednatelka článek „A proč se učíte anglicky (nebo jiným jazykem) vy?“

Postupně Vás protáhnou kompletním ovládnutím jedné nebo více úrovní jazyka, které pro svůj pokrok potřebujete. 

Každý jazyk má následující úrovně: 

A1 … začátečník

A2 … mírně pokročilý

B1 … středně pokročilý

B2 … pokročilý

C1 … velmi pokročilý

C2 … úroveň rodilého mluvčího

 

Předtím, než začnete studovat, je dobré nechat si od nás zjistit, jakou úroveň aktuálně ovládáte (například vyplněním našeho vstupního testu), a následně si rozmyslet, kam se chcete posunout, tedy jaký je počáteční stav a přesný cíl.

Toto vám pomůže nejenom ve vidině cíle, tedy vizi toho, že přesně víte, kam se budeme mít za úkol dostat, ale také k vypočtení přibližné doby, kterou vám vaše studium zabere.

V závislosti na ceně nabízíme dva druhy soukromých lekcí: 

a) soukromá lekce s domácím úkolem 

Domácí úkol představuje velmi důležitou součást vašeho studia. Zajistí, že si látku znovu pořádně procvičíte a zažijete, a navíc si díky němu rozšíříte slovní zásobu a zopakujete vše, co již máte znát. Každý domácí úkol obsahuje: 

 • vaše vlastní věty (přesný počet a určení, „na co“ věty píšete, určuje lektor ve spolupráci s vámi) 
 • překladové věty od lektora 
 • poslechové cvičení 
 • četbu 

Domácí úkoly pro vás lektor tvoří vždy po lekci a zasílá je emailem. 

b) soukromá lekce bez domácího úkolu 

Levnější varianta studia, která vám umožní vzdělávat se za pomoci našeho funkčního know-how, která je vhodná pro ty z vás, kteří nemáte tolik času nebo to se studiem nemyslíte tak vážně. 

JAKÁ JE CENA INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ?

Cena soukromých lekcí v Perfect World se odvíjí od jejich formy: 

a) soukromé lekce s domácím úkolem (každá lekce zahrnuje domácí úkol specifikovaný výše, jeho vyžadování + opravu lektorem) 

60 min lekce … 700,- bez DPH (847,- vč.DPH) 

90min lekce … 1050,- bez DPH (1270,- vč.DPH)

b) soukromé lekce bez domácího úkolu 

60min lekce … 600,- bez DPH (726,- vč.DPH) 

90min lekce … 900,- bez DPH (1089,- vč.DPH)

V případě potřeby zrušit lekci tak můžete bezplatbě učinit nejdéle 24h před jejím konáním. Pokud lekci zrušíte po tomto časovém limitu, jsme bohužel nuceni aplikovat storno ve výši 100% z ceny lekce.

Intenzita (pravidelnost) individuálních lekcí se vždy domlouvá předem na úvodní schůzce zdarma. Pokud o ni máte zájem, dejte nám vědět!

JAK A KDY SE INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PLATÍ?

Své studium můžete hradit dvěma způsoby:

a) Zpětně za měsíc, tedy nikoli dopředu, ale vždy fakturou na konci měsíce (se 14 denní splatností) za právě uběhnutý měsíc.

b) Platbou předem. Předem můžete hradit lekce o délce 60min s domácími úkoly a to s následujícími výhodami: 

 • 10 lekcí předem … cena lekce 690,- bez DPH (835,- vč.DPH)
 • 20 lekcí předem … cena lekce 680,- bez DPH (823,- vč.DPH)
 • 1 úroveň předem (50x60min) … cena lekce 660,- bez (799,- vč.DPH) 
 • 2 úrovně předem (100x60min) … cena lekce 640,- bez (774,-vč.DPH)
 • 4 úrovně předem (200x60min) … cena lekce 620,- bez (750,- vč.DPH)
 • 8 úrovní předem (400x60min) … cena lekce 600,- bez (726,- vč.DPH)
 • 12 úrovní předem (600x60min) … cena lekce 580,- bez (702,- vč.DPH)
Ke každé platbě předem získáváte:

Na studium vždy vystavujeme fakturu přímo na vaše jméno nebo firmu, dle vašich preferencí. 

V případě předplacení služby a jejím následném zrušení z Vaší strany finance nevracíme – nabízíme možnost je převést na jinou službu či osobu.

KDE LEKCE PROBÍHAJÍ?

Nejste z Plzně nebo se vám nechce dojíždět? Nevadí, naše individuální lekce totiž probíhají online.

Standardně používáme platformu webmeeting, kterou máme zakoupenou a vám posíláme k připojení pouze odkaz – netřeba nic instalovat. Jsme ale případně schopni se přizpůsobit vašim preferencím, co se platformy týče (např. Skype).

STŘÍDAVÁ PÉČE LEKTORŮ

Soukromé lekce probíhají formou střídavé péče, kdy se o Vás a Váš pokrok starají tři lektoři. Lektoři si mezi sebou prostřednictvím našeho systému kvalitně předávají informace o tom, kde se v rámci svého postupu vyskytujete, a lekce plynule navazují jedna na druhou. 

Jaké jsou výhody "Střídavé péče" (v porovnání se standardními lekcemi)?

 • Časová flexibilita: Lekce si plánujete jen a pouze na základě svých vlastních časových možností 
 • Kvalita: Lektoři ve Střídavé péči učí obzvláště skvěle, protože si navzájem trošku konkurují – ví, že máte srovnání i s ostatními, a tak si nemohou dovolit jiný než perfektní výkon
 • Zaručený pokrok: Nad vaším pokrokem je velká kontrola, neboť lektoři se musí vzájemně informovat o tom, jak přesně s vámi postoupili 
 • Možnost si vybírat: Máte skvělou příležitost zjistit, kdo z lektorů vám nejvíce sedí 
 • Praktické využití: Snadněji se dorozumíte v praxi, neboť nebudete fixovaní jen na jednoho člověka, a nestane se vám, že byste ostatním nerozuměli

Koordinátorka výuky
Alena Bezchlebová

Naše Alča je velmi flexibilní člověk, na kterého se můžete spolehnout. Bude se starat o to, abyste: 

 • se ve Střídavé péči vyznali 
 • vždy měli domluvenou lekci s vybraným lektorem 
 • jste se posouvali dopředu 
 • byli spokojení a program naplno využívali!
certifikát www.Jazykovky.cz

Řekli o soukromých lekcích:

Jak dlouho bude vaše studium trvat?

 Dostat se z úrovně začátečníka (A1) na úroveň rodilého mluvčího (C2) sice zabere pouhých 6 variant písmene a čísla, ale spooooustu práce. U nás v Perfect World si úrovně ještě trošku rozmělňujeme, abychom vás opravdu naučili úplně všechno, co daná úroveň obnáší:

A1 obsahuje A1a (nižší A1) a A1b (vyšší A1)

A2 obsahuje A2a (nižší A2) a A2b (vyšší A2)

B1 obsahuje B1a (nižší B1) a B1b (vyšší B1)

B2 obsahuje B2a (nižší B2) a B2b (vyšší B2)

C1 obsahuje C1a (nižší C1) a C1b (vyšší C1)

C2 obsahuje C2a (nižší C2) a C2b (vyšší C2)

Jedna podúroveň (například A1a nebo B1b) našich plánů, které jsou nedílnou součástí našeho funkčního know-how, trvá 50 60-minutových lekcí.

Váš pokrok bude tedy samozřejmě záležet na intenzitě studia.

Dejme tomu, že se vyskytujete na úrovni A2a = mírně pokročilý, a chcete se dostat na úroveň pokročilého studenta = ukončená B1, tedy B1b. Studovat musíte tedy čtyři úrovně:

A2a … 50x60min

A2b … 50x60min

B1a … 50x60min

B1b … 50x60min

Celkem to vychází na 200x60min, rovnou upozorňuji, že v soukromých lekcích to opravdu rychleji neumíme – učíme vás jazyk jako celek, makáme na každém slově, gramatice a vy si z lekcí odnášíte skutečný pokrok, ne jen seznam něčeho, co se ještě musíte sami naučit. Už to umíte!

Pojďme se podívat, jak dlouho vám tento váš životní pokrok může trvat:

 a) Zvolíte intenzitu 1x týdně 60min

Jednu podúroveň budete studovat cca 12 měsíců, všechny čtyři pak 4 roky, a za své studium budete měsíčně platit 2.800,- bez DPH (3.388,- vč.DPH).

b) Zvolíte intenzitu 2x týdně 60min

Jednu podúroveň budete studovat 6 měsíců, všechny čtyři pak 2 roky, a za své studium budete měsíčně platit 5600,- bez DPH (6776,- vč.DPH).

c) Zvolíte intenzitu 2x týdně 90min (nebo 3x týdně 60min)

Jednu podúroveň budete studovat 4,5 měsíce, všechny čtyři pak rok a půl, a za své studium budete měsíčně platit 8400,- bez DPH (10164,- vč.DPH).

Z našich zkušeností si toto zájemci o studium velmi často neuvědomují. Mají za to, že pokrok z úrovně do úrovně je rychlá záležitost, na kterou se není třeba moc nadřít. Zvažte sami, jak na tom však většina takových studentů angličtiny, němčiny či jiného jazyka po letech studií a docházení do všemožných kurzů je. Standardně „parkují“ na úrovni A2 (v lepším případě) a dále se dostat jako kdyby nešlo … 

U nás čekejte tu změnu, o kterou se snažíte celý život. Ale ne každý na ni opravdu má. Stojí především spoustu úsilí, energie, chuti, ale i času a peněz. Pokud jedno z toho nemáte, ušetřete sebe i nás zklamání. Jsme tu jen pro ty, kteří nechtějí „chodit na angličtinu“ (či jiný jazyk), ale skutečně se jí naučit. 

Všemu rozumíte, ale přesto je to pro vás pomalé nebo drahé?
Pak si připravte spoustu času po dobu dvou měsíců a vyšvihněte se v angličtině, němčině nebo španělštině o jednu úroveň nahoru opravdu rychle – v našich živých intenzivních webinářových kurzech

Srovnání mezi studiem v individuálních lekcích a ve webinářových kurzech najdete zde.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.