Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Jan Kopta, majitel RK Kopta reality, o spolupráci s Perfect World

Nejsem klientem jazykové školy Perfect World a přesto mohu o Ondrovi a Dominice říct mnoho skvělých věcí, které jsou evidentní pokud s těmito lidmi dlouhodobě pracujete, žijete a dýcháte stejný vzduch.
Jako muzikant jsem měl tu čest hrát v jejich kavárně Perfect World koncem minulého roku. S Ondrou, který zajistil perfektní zázemí jsme věřím vytvořili super atmosféru – takovou jakou si přeje mít na koncertě každý muzikant – aby to bavilo naprosto všechny .
A jako majitel realitní kanceláře jsem měl zase možnost s nimi pracovně jednat v době, kdy hledali svůj vysněný objekt pro Jazykovou školu, dnes sídlící v Lidické ul., Plzni – Bolevci .
Nyní se již celkem pravidelně potkáváme na dalších společných obchodních a jiných akcích, kde je vždy skvělá atmosféra a funguje tam to, co řadě lidem v obchodu chybí – pozitivní a vstřícná nálada, selský rozum a chuť naučit se od ostatních něco nového, užitečného, prospěšného pro sebe i ostatní.

Říká se , že stejné přitahuje stejné a já jsem rád, že jsme se s Paškovými přitáhli :-).

Moc jim fandím s jejich projektem Perfect World, protože lidí , kteří chtějí změnit lidi kolem sebe k lepšímu je pořád ještě málo.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *