Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Konverzace s rodilým mluvčím

Pravidelně vedeme konverzační kurz angličtiny (středy 17-18.30h) a němčiny (úterky od 18-19.30h).  Konverzační kurzy se zaměřují přímo na používání jazyka v , připravte se, že budete opravdu hodně mluvit. 

Na konverzační lekce používáme speciální technologii výuky, která nám už mnoho let velmi dobře funguje. 
Studenti v konverzačních lekcích pracují v párech, a proto má každý stále dost prostoru k vlastnímu vyjádření. 

Poptávkový formulář

Pokud anglicky nebo německy tak nějak umíte, ale to hlavní, co Vám vždycky chybělo, je komunikace a zkrátka mluvení, je konverzační kurz to, co potřebujete! 

Pokud máte už dost gramatických pouček a potřebujete se naučit používat v řeči to všechno, co jste se již kdysi naučili, pak jste tu správně! 

Zkrátka a dobře, konverzační kurz je vhodný pro všechny „studenty“, kteří chtějí angličtinu nebo němčinu aktivně používat!

Poptávkový formulář

Cena konverzační lekce na 90min … 350,- bez DPH

Hradí se vždy 10 lekcí dopředu … 3500,- bez DPH (4235,- s DPH)

Po uhrazení kurzovného začínáte makat. Přihlašovat se můžete vždy z lekce na lekci, pokud se na lekci přihlásíte a nakonec nemůžete přijít, můžete ji bezplatně zrušit 24h předem – při pozdějším zrušení Vaše lekce bohužel propadá.

Kurzovné se hradí na základě faktury před započetím Vašeho studia. 

Poptávkový formulář

Řekli o našich konverzačních kurzech:

„Mám za sebou prvních 10 lekcí konverzace v němčině, a to, že objednávám pokračování, znamená, že jsem spokojená. Ve škole panuje přátelská atmosféra a lektorka je naprosto úžasná. Vždy je pečlivě připravená na téma a dokáže všechny na 100 % zapojit do aktivit a rozmluvit. Hodiny nejsou jednotvárné, činnosti i partneři v rozhovoru se střídají, takže výukový čas uplyne velmi rychle. Vyžaduje se vypracovávání domácích úkolů, za což jsem ráda, protože bez úkolů bych se těžko přinutila k tomu doma sednout. Učitě doporučím každému, kdo potřebuje zdokonalit cizí jazyk.“
– Blanka Vaňková 

Kurz anglické konverzace je podle mě velmi dobře zvládnut. Skvělá je práce lektora, který dokáže zvládnout i větší počet studentů a nedochází k prostojům. Příjemná je také obměna témat a používání nové slovní zásoby.
– Vít Spálenský