Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Letní jazykové tábory

Jste aktivní člověk, kterého baví učit se angličtinu a používat jí? 
Chcete využít letní čas a v angličtině udělat pořádný pokrok? 
Pak by se Vám naše tábory s angličtinou mohly líbit 🙂 

Tábor s angličtinou je týdenní pobyt, v jehož rámci se denně učíme a komunikujeme v angličtině – používáme ji také v různých aktivitách a hrách. Zároveň se můžete těšit na výborné jídlo, které připravuje náš skvělý kuchař, ubytování přímo v naší vlastní vile na pokraji Plzně a výlety po okolí (vždy spojené s angličtinou)

Poptávkový formulářChci se hned přihlásitChci znát svojí jazykovou úroveň

Termíny táborů s angličtinou pro dospělé pro rok 2020 jsou: 

5.-11.7.2020 
26.7.-1.8.2020
16.-22.8.2020
23.-29.8.2020

Kapacita každého běhu je maximálně 10 účastníků.  Tábor začíná vždy v neděli v 16h a končí vždy v sobotu v 11-12h. 

Vaše úroveň angličtiny může být jakákoli – na výuku budeme rozděleni do dvou skupin právě v závislosti na úrovni, takže na své si přijde opravdu každý. 

Poptávkový formulářChci se hned přihlásitChci znát svojí jazykovou úroveň

Cena tábora je 9500,- bez DPH (11 495,- vč.DPH) a zahrnuje: 

– lekce angličtiny (42 lekcí) 
– opravu “domácích” úkolů
– all inclusive stravování 
– ubytování 
– veškerý program a péči lektorů
– závěrečný certifikát 

Po závazném přihlášení je první polovina částky splatná do 14 dní od přihlášení a druhá polovina následně do 15.6. Částku platíte na základě faktury, kterou můžeme vystavit i na Vaši společnost.  

Poptávkový formulářChci se hned přihlásitChci znát svojí jazykovou úroveň

Ubytování je přímo u nás ve škole, v prvním a druhém patře naší rodinné vily v pokojích po 2-4 osobách. K dispozici jsou nám dvě koupelny, 3xWC, velká společenská místnost, velká kuchyně a zahrada.

Naše škola se nachází v klidné čtvrti na okraji Plzně – cca 1km od ní jsou krásné Bolevecké rybníky, kam je možné podnikat procházky.

Poptávkový formulářChci se hned přihlásit

Stravujeme se výhradně formou čerstvých domácích pokrmů – těšit se můžete na bohaté snídaně, stále zásobovanou ledničku ovocem, jogurty i moučníky, dvouchodové obědy a teplé i studené večeře. Vaří nám náš skvělý a oblíbený kuchař Ondra.

Jsme schopni vařit i na přání nebo stravu pro Vás upravit (bezlepková, vegetariánská apod.)

Poptávkový formulářChci se hned přihlásit

Pravidelný program se bude skládat z lehké ranní rozcvičky, aktivních i vědomostních her, kreativních aktivit a kvalitní a smysluplné výuky angličtiny.

Lekce angličtiny budou každodenně, a to 4 dopoledne a 4 odpoledne (s výjimkou prvního a posledního dne).
Někdy volíme na středeční dopoledne /v polovině týdne/ výlet spojený s angličtinou, abychom si tak od výuky trošku odpočinuli, ale záleží vždy na domluvě mezi námi a všemi studenty. 🙂

Poptávkový formulářChci se hned přihlásit
Řekli o našich táborech s angličtinou pro dospělé

Týdenní English camp je pro mě nezapomenutelným zážitkem. Vůbec jsem netušila, jak by takový intenzivní kurz mohl vypadat, ale bylo to nad mé očekávání skvělé. Nejvíce jsem oceníla domácí prostředí, ve kterém jsem se cítila dobře, a v ničem mi nebránilo se věnovat jen a jen ANGLIČTINĚ. K tomu také přispělo výborné stravování, které bylo také domácí-žádná školní jídelna:-).

A LEKTOŘI? Lepší nikde nenajdu, mají mega hodně ENERGIE, a nekonečně velkou TRPĚLIVOST, nestyděla jsem se před nimi říct sebevětší hloupost, byli pořád ve střehu se vším poradit, a hlavně vysvětlit proč, najít nějákou souvislost, abych si to zapamatovala. Během lekcí jsme mluvili a vše opakovali tak dlouho, že to v té hlavě teď mám, a mít budu!

Celý týden byl skvěle naplánovaný, a vše klaplo na VÝBORNOU. Manželé Paškovi se nám neustále věnovali, i během večeře, snídaně, prostě pořád. Bylo tam o nás dobře postaráno. Tento intenzivní kurt bych doporučila všem, kteří se konečně chtějí pohnout se svou angličtinou, mít angličtinu týden v kuse MÁ SMYSL, je to hodně náročné, ale během týdne se každý posunul o velký kus dál s mluvením, s gramatikou, se slovíčky.
Tady jim na lidech opravdu záleží:-) Děkuji!
 
– Anna Königová, Rodenstock CZ