Jedinečný anglický tábor pro dospělé

ROK 2022 VYPRODÁNO!

Učíte se anglicky, baví Vás, ale občas s ní trošku válčíte?

Chtěli byste se do angličtiny pořádně ponořit, naučit se jí používat, rozumět jí a více si jí zažít?

Hledáte intenzivní kurz plný zábavy, různorodých aktivit a opravdového pokroku?

Pak s námi jeďte na náš jedinečný tábor pro dospělé!

Začínáme za

Dní
Hodin
Minut

Jediný termín pro rok 2022

7.8.2022 - 13.8.2022

O Váš skutečný pokrok se postarají 2 skvělé lektorky nejlépe hodnocené jazykové školy podle nezávislého portálu jazykovky.cz

Dominika Pašková

Dominika Pašková

Nejlépe hodnocená lektorka cizích jazyků v České republice, zakladatelka Perfect World, jazykovky se srdcem s více jak 15 letou praxí. Vyučuje angličtinu, němčinu, španělštinu a francouzštinu.

Michaela Pihrtová

3. nejlépe hodnocená lektorka cizích jazyků v České republice, ředitelka Perfect World, jazykovky se srdcem s více jak 5 letou praxí. Vyučuje angličtinu, němčinu a ruštinu.

Pokud jste aktivní, rádi se učíte anglicky, zajímají Vás nové věci a angličtinu chcete jednou pro vždy chytit za ten správný konec … Pokud máte rádi výzvy, dokážete opravdu zamakat a chcete se v angličtině posunout o kus dopředu… Pokud rádi spolupracujete s profesionály a chcete ten nejlepší servis! Na Vašem věku ani úrovni angličtiny nezáleží, tábor je určený pro všechny věkové skupiny od 18 do 99 let (věkový průměr účastníků bývá mezi 40-60 lety) :-).

Na tento tábor můžete jet s jakoukoli úrovní angličtiny. Předem obdržíte k vyplnění online vstupní test, na jehož základě si uděláme představu o Vaší úrovni, kterou si přímo na táboře ještě ověříme. Následně budou všichni účastníci rozděleni do 4-5 skupin právě dle úrovní (každá bude mít svého lektora) a následně budou tyto skupiny pracovat samostatně. Počítejte s tím, že většinu lekcí budete mluvit anglicky právě Vy, nikoli lektor, a na konci každé lekce obdržíte domácí úkol, který je třeba do následující lekce zpracovat. Během týdne tábora se budeme angličtině věnovat opravdu intenzivně, ale zároveň tak, aby Vás angličtina bavila, a především jste jí rozuměli. Na konci tábora bude každá skupina psát závěrečný test, po jehož úspěšném absolvování obdrží každý účastník certifikát o absolvování dané úrovně. Tábor končí v sobotu 13.8. v 11-12h.

Tábor s angličtinou pro dospělé je připraven tak, aby Vám co nejvíce pomohl zorientovat se v angličtině, začít ji používat a zamilovat si ji. Čeká nás celkem 40 lekcí angličtiny, doprovodný program spojený s angličtinou, výlety, večerní program a případně i přednášky zaměřené za pochopení překážek, které brzdí Váš pokrok, na efektivní způsoby samostudia a jiné oblasti, které vás budou zajímat.

Každý den budou účastníci mít 2,5 dlouhý polední klid, během něhož budou moci „vypnout“, „vyčistit si hlavu“, „projít se“ apod. Ráno se začíná v 8h, takže ranní ptáčata si čas sama pro sebe mohou najít i ráno. 🙂

Tento tábor byl navržen a vytvořen Dominikou a Ondřejem Paškovými, majiteli a držiteli vize Perfect World – Dominika se kompletně stará o koncept lekcí a Vašeho pokroku v angličtině, o smysluplný a přínosný doprovodný program a o případné vzdělávací přednášky. Dominika je nejlépe hodnocenou lektorkou cizích jazyků v České republice, má 15 letou praxi ve výuce a nejvyšší možnou zkoušku z angličtiny na úrovni C2 (CPE). Ondřej zajišťuje technickou podporu a po celou dobu tábora se skvostně stará o naše bříška – je vynikající kuchař.

Těšit se můžete na all-inclusive péči – výborné bufetové snídaně, čerstvé tříchodové obědy a vynikající večeře, během dne se budete moci kdykoli občerstvit či si dopřát svačinu – neustále bude k dispozici ovoce, koláče, dorty, jogurty, zeleninové saláty, sladké i slané drobné pečivo. Rádi Vám připravíme cokoli na přání nebo přizpůsobíme jídlo pro Vás Vašim stravovacím návykům či dietě – není problém pro Vás vařit bezlepkově, bezlaktózově či jinak. 

Tábor s angličtinou se koná v námi pronajaté chalupě Stříbrný potok v obci Stříbrná v Krušných horách. Tato chalupa je celkem pro 48 ubytovaných, avšak kapacita našeho tábora je 30 účastníků, takže budeme mít dostatek pohodlí 🙂 Těšit se můžete na hezké pokojíčky po dvou nebo čtyřech (veškerý „ubytovací pořádek“ budeme řešit až přímo na místě), velký společenský sál, prostornou jídelnu (my se zase těšíme z obrovské kuchyně :)), nádhernou terasu, rybníček cca 30m od chaty, potůček vhodný k otužování a především nádhernou panenskou přírodu v srdci Krušných hor.

Tábor s angličtinou začíná v neděli 7.8. v 16h odpoledne. Prosíme vás o dochvilnost. Na místo konání můžete dorazit autem nebo také vlakem (vlaková zastávka se nachází jen pár km od chalupy, takže vás bez problémů můžeme na vlakovém nádraží vyzvednout) – dorazit můžete určitě i dříve, toto je již na individuální domluvě. 

Tábor končí v sobotu 13.8. v 11-12h – v sobotu ráno budeme psát závěrečný test a následně tábor zakončovat. Znovu platí, že vás můžeme dopravit na vlakové nádraží. 

Platbu za tábor prosím proveďte vždy zde na stránce po vyplnění registračního formuláře.

Storno podmínky: 

Svoji účast na táboře můžete bezplatně zrušit nejdéle 1 měsíc před jeho konáním (do 8.7.2022). Pokud ji zrušíte mezi 9.7.-1.8.2022, účtujeme si storno poplatek 50%.  V případě zrušení účasti po 2.8. je storno poplatek 100%. Svoji rezervaci můžete případně převést na jiného účastníka. 

Pokud by tábor kvůli koronavirové situaci nebylo možné realizovat, budete moci svoji platbu využít v rámci jiné služby Perfect World nebo Vám částku zašleme zpět na Váš účet.

Letos dáme příležitost pouze

0
taborníkům, aby udělali skutečný pokrok v angličtině!

Již je přihlášených

0
účastníků! Stihneš se přidat i Ty?

Zážitky z letního tábora s angličtinou 2021