Lukáš Berka

Jmenuji se Lukáš, pocházím z Plzně, za chvilku je mi třicet, ale co je důležitější, že miluji svoji práci a vše, co momentálně dělám, rád o sobě říkám, že jsem nejšťastnější člověk na světě. Mám úžasnou práci, přítelkyni, věnuji se svým koníčkům – extrémní překážkové běhy, horolezectví, capoeira, cestování a rozvoj sebe sama, protože vždy je co zlepšovat.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
Co můžete ode mě očekávat? Rozhodně úkoly 😀 Dále také srandu a mojí ochotu dát do toho všechno, protože jsem srdcař a miluji pomáhat druhým, takže vám předám vše, co umím vždy s úsměvem 🙂

Proč učím pro Perfect World?
Protože je to jedinečné místo a velkým srdcem a vizí něco změnit. Sem nechodíte jen do jazykovky, tvoříme místo, kde se může člověk realizovat a zlepšovat kvalitu svého života, a tohle přesně chceme.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?
Učím přes tři roky, což může někdo namítnout, že to není moc, nejdříve se podívejte ale na moje výsledky. Netvrdím, že jsem dokonalý, ale rozhodně se nezastavuji, neustále na sobě makám, abych byl lepší a lepší lektor. Tato práce je pro mě smysl života – pomáhat lidem.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Učím angličtinu a němčinu. Certifikáty zatím nemám, ale hodlám se do nich pustit. Každý týden na tom pracuji a i sám jako lektor se učím od zkušenějších, abych mohl tyto znalosti předávat dál..

Jaký jsem lektor, jaké jsou mé silné stránky?
Mezi moje nejsilnější silné stránky jako lektora patří trpělivost, zábava v lekcích, velký zájem o studenty, chuť předat vše, co znám, možnost mít lekci kdykoliv, “to nejde” pro mě neexistuje.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšný?
Nejvíce pyšný jsem na své studenty, kteří jsou schopni na sobě makat, nevzdávají se a mohu jim dál pomáhat na cestě ke zlepšení. Jsem pyšný na to, že jsem součástí této skvělé jazykovky, která dělá svoji práci na sto procent.

Jaký je můj největší životní sen?
Můj životní sen je pomáhat lidem zlepšovat život svému okolí, což chci dosáhnout tím, že budu mít dostatečně finančních prostředků, abych se stal nezávislým na penězích (čti být milionářem), což mi umožní dělat to, co dělám teď ještě ve větší míře. Chci si plnit i vlastní sny, což je cestování s mojí přítelkyní, která by se mohla stát i budoucí ženou a matkou, protože rodina rozhodně patří k mým cílům. Můj příští cíl je vytvořit slovník, který pomůže lidem opravdu pochopit vše, co čtou nebo přijímají obecně.

Co bych vám rád vzkázal?
Nespokoj se s tím, co máš a jdi vždy kupředu!

Řekli o Lukášovi :

Výborný lektor, přátelský, nesmlouvavý, hodně naučí.

Ivana Cihlová

Lékařka

První učitel, který mě za půl roku naučil více než učitelé za 8 let. Sympatický, energický a velmi pozitivní lektor, který vám odpoví na jakýkoli váš dotaz a co nejvíce se vám snaží poradit. Moc mu děkuji za jeho trpělivost a za všechno, co mě dosud naučil.

Iva Kertysová

Díky za příjemné osobní vystupování a navození prima atmosféry při výuce. Určitě díky Lukášovi je pro dceru i školní výuka mnohem snazší. Chápe rychleji to, co by jí bez této zkušenosti trvalo mnoho hodin.

Eva Szoekeová

Maminka