Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Perfect World pomáhá

Perfect WorldPerfect World vždy byl, je a bude, místem s obrovským (žlutým 😊) srdcem. Vždy jsme pomáhali druhým, v roce 2013 jsme dokonce založili Nadační fond PERFECT, prostřednictvím kterého jsme po dlouhou dobu podporovali děti z dětského domova DOMINO. Celkem jsme za ty roky vypravili osm dětí na týdenní či 14 denní studia do cizích zemí jako například do Německa, na Maltu nebo do Anglie. Zároveň k nám děti z dětského domova mohly pravidelně docházet na jazykové kurzy zcela zdarma a také s námi bezplatně jezdily na jazykové tábory.

Našim cílem a vizí je založit v budoucnu Nadaci PERFECT WORLD, která bude pomáhat po celém světě, především co se kvalitního a dostupného vzdělání pro všechny týče.

Proč pomáháme?

A protože současná doba je pro mnoho z nás velmi náročná, rozhodli jsme se právě nyní začít pomáhat ještě trošku více. Jak je všem z nás známo, mnoho z nás nemůže kvůli omezením provozovat svoje podnikání, z toho důvodu jsou někteří vystaveni nedostatečnému příjmu a nemohou si dovolit životní standard, na který byli doposud zvyklí.

Komu Perfect World pomáhá?

Protože životní standard některých lidí obsahuje také pravidelné vzdělávání se, rádi bychom v tomto ohledu svojí troškou do mlýna přispěli i my. Od března 2021 vypisujeme podpůrný program s názvem „Perfect World pomáhá“ a s pravidelností budeme vybírat potřebné a skutečně odhodlané lidičky, kteří se potřebují vzdělávat v cizích jazycích, ale nemohou si to finančně dovolit.

Pokud mezi ně patříte i Vy nebo někoho takového znáte, napište nám na posta@perfect-world.cz – slibujeme, že každý případ zvážíme a podpoříme ty, kteří to skutečně potřebují.

Společně za Perfect World takový, jaký si ho představujeme!

Koho jsme podpořili jako prvního?

Prvním človíčkem, kterého jsme se rozhodli podpořit, je paní Dana Štěpánová, cvičitelka jógy. Dostala od nás zdarma účast v našem živém online kurzu angličtiny Společně z úrovně A2 do B2 za deset týdnů v hodnotě 9990,-.

Proč jsme si vybrali zrovna Danu?

Dana ŠtěpánováDana se účastnila našeho kurzu pro falešné začátečníky Ovládněte úrovně A1 + A2 za deset týdnů, a když jsme si psaly ohledně jejího dalšího pokračování a rozvoje v angličtině, přišla nám od ní tato zpráva:

„… děkuji moc za optání. Mám se dobře v tom smyslu, že mám mnoho času  na seberozvoj, že se mohu učit angličtinu právě takto intenzivně, že mohu i odpočívat. Bohužel to má i tu druhou stranu a to je, že více jak rok nepracuji naplno kvůli covidu, protože jsem lektorka jógy a masíruji, takže ani jedno nemohu vykonávat a tím nemám peníze, které bych potřebovala. Vím, že pokračovat by bylo skvělé, ale zatím upřímně nevím. Částku za první kurz jsem dala právě z peněz co chodí od státu, máme jako OSVČ deset tisíc na měsíc, když odečtu od 15 000,- sociální a zdravotní, které musíme platit. Myslela jsem, že nás již pustí, ale opak je pravdou. Online jógu přes fb cvičím jen za dobrovolné příspěvky, což upřímně již nikdo cvičit nechce, neboť si doma čas neuděláme, už nás to nebaví a celkově situaci všichni známe.

Chtěla jsem vám to napsat tak, jak to skutečně cítím. Uvidíme, dokonce bych měla zájem i o tábor, ale bohužel ty peníze prostě nemám. Jsem i rozvedená, dceru na soukromé vysoké, takže spíše to vidím na samostudium a třeba v letních měsících, až nás pustí pracovat, budu pokračovat.“
Poté, co jsme si Danin příběh přečetli, jsme se rozhodli ji podpořit. V prvním kurzu, který u nás studovala, ukázala, že je velký dříč a opravdu se v angličtině chce zlepšit. Pracovala na 100% a svoji angličtinu posunula o kus dopředu. Jsme velmi rádi, že jí můžeme dát šanci jít dál. Děláme to s láskou k pomoci!

Koho jsme vybrali jako druhého?

Dále jsme se rozhodli podpořit Týnku a Radovánka v rámci jejich nadační sbírky. V březnu 2021 jsme těmto dvojčátkům poslali 10000,- a rádi bychom se podporovali i nadále. Celý jejich příběh si můžete přečíst zde, třeba Vás také chytne za srdíčko a pomůžete jim i Vy.

pomoc druhým

Pomoc druhým je jednou ze základních hodnot Perfect Worldu, která z něj nikdy nesmí vymizet. Přestože na světě je mnoho zla a závisti, my budeme vždy chtít být tou pozitivní inspirací, kterou chceme vidět ve světě …


Ke komu putuje naše pomoc jako ke třetímu?

Po ničivém Tornádu na Moravě jsme se rozhodli alespoň trošku pomoci i tam a poslali jsme 10000,- na číslo účtu rodině Dohnálkových, o nichž jsme si přečetli:

„Přišli o střechu, pak se propadly stropy do domu, a zbyly jen obvodové zdi, 2 děti 8 a 6let:.“

Věříme, že naše finanční pomoc alespoň trošku připěla k možnosti dát časem domeček dohromady a začít znovu žít „normální“ život. Držíme palce!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *