Zajímá Vás, jak se učit cizí jazyky?

Na jaké překážky studenti velmi často naráží?

Jak se můžete v cizích jazycích lépe vyznat i Vy a skutečně se ten svůj vysněný naučit používat?

O tomto a dalších zajímavých věcech ze světa učení se cizích jazyků mluví náš ředitel Samuel Zheng na svých pravidelných interaktivních webinářích – můžete je vnímat jako vyzkoušení si našeho stylu učení a jednání, k ničemu Vás nezavazují, jsou jednorázové, ale i tak velmi funkční a efektivní!

Tyto webináře se konají jednou měsíčně vždy jsou vedeny živě a pečlivě připravovány. Témata vybíráme na základě Vašich požadavků, dotazů a slepých uliček, do kterých se dostáváte, abychom Vám tak pomohli se v cizích jazycích a procesu učení se vyznat – abychom způsobili, že si jejich učení budete užívat, budete mu více rozumět, a hlavně v něm budete dosahovat výsledků!

Na každý webinář se můžete přihlásit, ať už máte jakoukoli úroveň jazyka, umíme pracovat se všemi dohromady tak, aby i pro Vás měl webinář přínos. Po přihlášení obdržíte odkaz, pod kterým se k webináři v jeho den a čas připojíte, a můžeme začít! Každý webinář trvá cca 60-90min a je interaktivní, což znamená, že během něj s přednášejícím můžete komunikovat a prostřednictvím chatu odpovídat na otázky, na které se ptá a kterými Vás zapojuje do dění a zároveň umožňuje, abyste si probírané více zažili a na vlastní kůži vyzkoušeli.