Samuel Zheng

Ahoj, jmenuju se Sam, pocházím z Plzně, studuji zde na Gymnáziu Františka Křižíka a mám velký zájem o umění, jazyky a psychologii. Ve svém volném čase se zejména věnuji divadlu, recitaci a hře na saxofon. Jsem otevřený člověk, který rád vystupuje před lidmi a snaží se je ve většině času rozesmát.  Časté cesty za mojí rodinou do Číny a za sestrou do Nizozemska mi otevřely oči a probudily můj zájem o angličtinu a studium v zahraničí. Po dokončení studia v Plzni plánuji jet na vysokou školu do Nizozemska, kde bych rád studoval obor klinické psychologie.

Co můžete očekávat od lekcí se mnou?
V lekcích opravuji chyby tak často, aby se už neopakovaly.  Jsem ochotný do zlepšování Vaší angličtiny vložit mnoho času, jelikož rád pomáhám lidem a angličtina nám všem otevírá spousty nových dveří. Myslím, že můžete také očekávat přátelskou a uvolněnou atmosféru. Vždy se bude možné domluvit.

Proč učím pro Perfect World?
Protože sdílím jejich vizi, která spočívá v dělání světa lepším místem. Také je tu skvělý kolektiv a nekonečné množství zkušeností, ze kterých mohu čerpat.

Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená?

Učím jen krátce (od srpna roku 2021), ale i přes to mi už teď došlo, že tato práce mě může posunout (a už posouvá) dál, ať už jako lektora nebo jako člověka. Též pro mě znamená prostředí plné přijetí a úžasnou skupinu přátel a lidí, kteří mi kryjí záda.

Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám?
Učím angličtinu, o kterou jsem se začal zajímat již v šesti letech. Postupně můj zájem o tento jazyk rostl a v roce 2020 jsem se rozhodl, že si udělám certifikát CAE. Načerpal jsem také zkušenosti s používáním angličtiny v praxi při cestování do cizích zemí. Následně jsem chtěl začít předávat svoje znalosti někomu dalšímu a jazykovka Perfect World mi přišla, jako skvělé místo, kde načerpat zkušenosti a nové informace o anglickém jazyce.

Jaký jsem lektor, jaké jsou mé silné stránky?
Myslím, že jsem vcelku přátelský lektor, který se ale zároveň snaží zlepšit úroveň angličtiny studenta, jak je to jen možné. Za své silné stránky považuji trpělivost, empatii, zodpovědnost a pozitivní energii, kterou si se sebou nesu do každé hodiny.

Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšný?
Nejvíce jsem na sebe pyšný za to, že jsem si dokázal již na střední škole vybudovat život, který mě baví žít a je protkaný spousty nečekanými zážitky a zkušenostmi, přičemž dělám smysluplnou práci, která pomáhá lidem.

Jaký je můj největší životní sen?
Momentálně je můj největší sen vybudovat si kariéru ve světě klinické psychologie a po vysoké škole začít pomáhat lidem nejen s angličtinu, ale také s jejich psychickými problémy.

Co bych vám rád vzkázal?
Nepřestávejte snít. Sny jsou to, co nás pohání dál k výkonům, které nám mnohdy připadaly nedosažitelné.

Řekli o Samuelovi:

💛
Sam je velice pozitivní lektor,…
 
Radovan Grabmüller
💛
Sam je doslova uragán v tom…
 
Iva Hálová
 
💛
gejzír energie, ale beze zmatku,…
 
Otakara Májová