Skupinové lekce

Chcete se skutečně naučit cizí jazyk, ale nemůžete si dovolit naše individuální lekce?

Pak je pro Vás vhodná naše malá skupinka, kterou bychom mohli nazvat „kurz“ 🙂 Naše kurzy jsou pro 2 až maximálně 4 studenty, abychom zachovali individuální přístup a zajistili Váš pokrok!

————

V rámci lekce dostanete:

– 100% připravenou lekci vedenou dle našeho funkčního know-how, které využívá Vaší vlastní aktivitu (neučíme dle učebnic)

– obsáhlý domácí úkol – jeho opravu – celkovou péči lektora a jeho neustálou podporu.

Ideální intenzitu Vašeho studia Vám doporučíme na bezplatné úvodní schůzce – může být 1x týdně, 2xtýdně, ale i jinak. Je to zcela na domluvě a Vaší konkrétní situaci.

V rámci kurzu k Vám najdeme vhodného parťáka na Vaší úrovni nebo Vás přidáme do probíhající skupinky, kam víme, že se budete hodit.

V lekcích klademe velký důraz na kvalitu výuky, stejnou úroveň, kterou účastníci mají (nebudete stodvat s někým, kdo Vás bude brzdit nebo bude příliš rychlý) a také na Vaše vlastní vyjádření. U nás jste to Vy, kdo mluví! 

Naše kurzy se nehradí dopředu, není tedy nutné na začátku nic investovat.  Začnete studovat a své lekce hradíte vždy až zpětně za měsíc (na základě faktury se 14 denní splatností), a to na základě lekcí, které jste absolvovali.

Ceny lekcí závisí na počtu studentů a na délce lekce a jsou následující: 

2 studenti v kurzu

(cena za 1 studenta) 60min … 400kč bez DPH (484,- vč. DPH) 90min … 500kč bez DPH (605,- vč. DPH)

3-4 studenti v kurzu

(cena za 1 studenta) 60min … 350kč bez DPH (424,- vč. DPH) 90min … 450kč bez DPH (545,- vč. DPH)

Lekce je možné bezplatně zrušit nejdéle 24h předem. Fakturovat je samozřejmě možné na firmu či jednotlivce.

Řekli o našich kurzech:

„Nejvíce na škole oceňuji propracovaný koncept výuky. Připadám si, že moje výuka má nějaký koncept a plán, který je ohraničený cílem, což většina škol nenabízí.“
– Pavlína Štemberová,

„V jazykové škole jsem od srpna a jsem naprosto nadšená. Vždy jsem si myslela,že na jazyky nemám
vlohy a nejsem schopná se je naučit. Tady mi ukázali pravý opak. Dneska s klidným svědomím mohu říci,že se angličtina stala mým kamarádem a koníčkem. Těším se na každou další lekci a další vědomosti. Teď již věřím, že se dokážu jednou bez problému domluvit na dovolené a poradit dětem, až to ve škole budou potřebovat. Stále je co zdokonalovat,ale tato jazykovka mi dodala sebevědomí a chuť pochopit a hlavně používat angličtinu.“
– Veronika Motyková