Výuka angličtiny pro děti

Má vaše dítě angličtinu, němčinu či jiný jazyk ve škole už několik let, ale to jediné, co dokáže říci, jsou samostatná slovíčka nebo maximálně naučené vazby? 


Máte pocit, že vaše dítě cizímu jazyku příliš nerozumí a tak trochu se mu všechno motá dohromady? 
A má vaše dítě alespoň trošku chuť to změnit? 

Pokud ano, pak jste u nás správně! 

V našich dětských kurzech klademe hlavní důraz na skutečné pochopení probírané látky a na to, aby děti aktivně mluvily a samy si angličtinu zažívaly. Díky našim kurzům se budou skutečně posouvat dopředu. 

Lekce pro děti probíhají v malých skupinách po 2, 3 nebo maximálně 4 studentech, jejichž úroveň cizího jazyka musí být stejná či velmi podobná (toto testujeme při nezávazné úvodní schůzce). 

Dny a časy lekcí jsou závislé na vašich časových možnostech – vždy vytvoříme kurz nebo vaše dítě přidáme do takové skupinky, aby vám dny i časy vyhovovaly. 

Děti většinou studují 1x nebo 2x týdně a domů dostávají domácí úkoly, které vypracovávají a které mají také vliv na jejich pokrok. 

S dětmi stejně tak jako s dospělými u nás pracujeme dlouhodobě – proto se zamyslete nad tím, zda skutečně chcete, aby Vaše dítě udělalo pokrok, či aby pouze „chodilo na angličtinu či jiný jazyk“. 

Dětské kurzy se nehradí dopředu, není tedy nutné na začátku nic investovat.  Lekce hradíte vždy až zpětně za měsíc (na základě faktury se 14 denní splatností), a to na základě lekcí, které vaše děti absolvovaly.

Ceny lekcí závisí na počtu studentů a na délce lekce a jsou následující:

2 studenti v kurzu
(cena za 1 studenta)

60min … 400kč bez DPH (484,- vč. DPH)90min … 500kč bez DPH (605,- vč. DPH)

3-4 studenti v kurzu
(cena za 1 studenta)

60min … 350kč bez DPH (424,- vč. DPH)
90min … 450kč bez DPH (545,- vč. DPH)

Cena lekce obsahuje domácí úkol + opravdu lektorem. Lekce je možné bezplatně zrušit nejdéle 24h předem.

Řekli o našich dětských kurzech: