Výuka angličtiny pro děti

Má Vaše dítě angličtinu ve škole už několik let, ale to jediné, co dokáže říci, jsou samostatná slovíčka nebo maximálně naučené vazby? 
Máte pocit, že Vaše dítě angličtině příliš nerozumí a tak trochu se mu všechno motá dohromady? 
A má Vaše dítě v tomhle všem alespoň trošku chuť to změnit? 

Pokud ano, tak jste u nás správně! 

V našich dětských kurzech klademe hlavní důraz na skutečné pochopení probírané látky a na to, aby děti aktivně mluvily a samy si angličtinu zažívaly. Díky našim kurzům se budou skutečně posouvat dopředu. 

Lekce pro děti probíhají v malých skupinách po 2, 3 nebo maximálně 4 studentech, jejichž úroveň angličtiny musí být stejná či velmi podobná (toto testujeme při nezávazné úvodní schůzce). 

Dny a časy lekcí jsou závislé na Vašich časových možnostech – vždy vytvoříme kurz nebo Vaše dítě přidáme do takové skupinky, aby Vám dny i časy vyhovovaly. 

Děti většinou studují jednou nebo 2x týdně a domů dostávají domácí úkoly, které vypracovávají a které mají také vliv na jejich pokrok. 

S dětmi stejně tak jako s dospělými u nás pracujeme dlouhodobě – proto se zamyslete nad tím, zda skutečně chcete, aby Vaše dítě udělalo pokrok, či aby pouze „chodilo na angličtinu“. 

Dětské kurzy se nehradí dopředu, není tedy nutné na začátku nic investovat.  Lekce hradíte vždy až zpětně za měsíc (na základě faktury se 14 denní splatností), a to na základě lekcí, které Vaše děti absolvovaly.

Ceny lekcí závisí na počtu studentů a na délce lekce a jsou následující:

2 studenti v kurzu
(cena za 1 studenta)

45min … 300kč bez DPH (363,- vč. DPH)
60min … 400kč bez DPH (484,- vč. DPH)
90min … 500kč bez DPH (605,- vč. DPH)

3-4 studenti v kurzu
(cena za 1 studenta)

45min … 250kč bez DPH (303,- vč. DPH)
60min … 350kč bez DPH (424,- vč. DPH)
90min … 450kč bez DPH (545,- vč. DPH)

Lekce je možné bezplatně zrušit nejdéle 24h předem.

Řekli o našich dětských kurzech:

„S jazykovou školou Perfect World jsem spokojená. S lektorem Ondrou si syn rozumí a začal se na angličtinu těšit. Zvládli mi zde vyjít vstříc nejen s termínem výuky, ale dokázali flexibilně vyřešit situaci, která nastala v průběhu roku a to k naší plné spokojenosti. Díky!“ 
– Pavla Šírková

„Hodnotím tuto školu z pozice rodiče, který potřeboval, aby si dcera zvýšila úroveň znalosti angličtiny a francouzštiny na gymnáziu a syn angličtinu. Je znatelný progres v písemném i mluveném projevu po několika výukových hodinách. Týdenní tábory s výukou jsou naprosto vynikající akcí. Tolik hodin za týden nikdy nikde děti nenamluvily. Za pozitiva vnímám i obrovský entuziasmus, všech poznaných lektorů, učit daný jazyk. Skvělý je osobní přístup lektorů. Jako rodič velmi kvituji feedback, který pravidelně dostávám. A jako platící rodič jsem i velmi spokojená s cenou za on-line kurz a týdenní pobyt s výukou. “
– Martina Pavlíčková