Šimon Bešta

Ahoj, jmenuju se Šimon a jsem z Plzně. Vystudoval jsem gymnázium Luďka Pika dvojjazyčně-čeština a španělština. Následně jsem začal studovat na pedagogické fakultě. Mezi mé záliby patří především sport. Hraju házenou a fotbal, ale dá se říct ,že mám rád všechny sporty. Miluji cestování , jednou bych rád procestoval celý svět. Mou srdeční záležitostí je ale Španělsko! Zbožňuji  jejich jídlo, kulturu, památky, životní styl a především jazyk. Po dokončení bakalářského studia bych tam rád odjel na magisterské studium. Jsem mladý, usměvavý, klidný a především, jsem tu pro Vás.
 
Co můžete očekávat od lekcí se mnou? 
Zábavnou formou Vám dostanu jazyky pod kůži, aniž by jste měli pocit, že se učíte. Můžete očekávat různorodost a zábavné aktivity. Hodina se mnou je hodina hrou.
Proč učím pro Perfect World? 
Líbí se mi způsob vedení školy a kolektiv. Mám šanci zde někomu pomoci v jeho rozvoji a zároveň se sám něco přiučit. 
Jak dlouho učím a co pro mě tato práce znamená? 
Učím v Perfect World od července 2021, avšak se pokouším předat své jazykové znalosti jiným a zároveň se sám vždy něčemu přiučím. Tato práce mě posouvá dál, ať už jako lektora, tak jako člověka. 
Jaké jazyky učím, jakou úroveň a jaké zkušenosti s nimi mám? 
Učím angličtinu, ale zatím nemám žádný certifikát. Před pár lety jsem několikrát byl v Anglii na prázdninovém jazykovém kurzu.  Mým hlavním předmětem je ale španělština. Vystudoval jsem gymnázium Luďka Pika, který jsem zakončil španělskou maturitou. Dále jsem strávil rok studiem ve španělsku a na podzim již budu mít certifikát z jazykové zkoušky DELE.
Jaký jsem lektor, jaké jsou mé silné stránky? 
Řekl bych že jsem přátelský, usměvavý a velmi aktivní. Rád hledám možnosti, jak hodinu oživit a udělat jí zábavnou. Dále trpělivý, empatický a rád s čímkoli pomůžu.
Na co jsem ve svém životě nejvíce pyšný?
Na svou cestu do Španělska, kterou jsem absolvoval né příliš příznivé době a stal jsem se zde skutečně dospělým.   
Jaký je můj největší životní sen? 
Můj sen je žít ve Španělsku. Hrát tam házenou, pracovat a spokojeně žít s rodinou.
Co bych vám rád vzkázal?  
Jděte si za svým snem, dokud si ho nesplníte!