Angličtina - Němčina - Španělština - Francouzština - Italština - Ruština

Skype lekce

Líbí se Vám styl, kterým učíme, ale nejste z Plzně


Chcete ušetřit čas strávený cestováním na lekci? 


Rádi byste ze své lekce získali 100% maximum, případně si jí i nahráli a podívali se na ní zpětně?


——


Co Vás v rámci online lekcí čeká? 


– 100% připravená lekce vedená dle našeho funkčního know-how, které využívá Vaší vlastní aktivitu (neučíme dle učebnic)
– obsáhlý domácí úkol

– jeho oprava


– celková péči lektora
a jeho neustálá podporu. 

Poptávkový formulářChci zdarma změřit mojí jazykovou úroveň

Čas online lekcí závisí zcela na Vašich preferencích – dokážeme se přizpůsobit! 


Lekce si můžete plánovat z týdne na týden nebo si stanovit pravidelný den a čas, ve který lekce budou. Pro online lekce používáme několik možných platforem: naší vlastní online kavárnu (přijde Vám pouze odkaz a jste tam), skype či messenger na Facebooku. Je zcela na Vás, co Vám vyhovuje nejvíce!

Poptávkový formulářChci zdarma změřit mojí jazykovou úroveň

Online lekce se nehradí dopředu, není tedy nutné na začátku nic investovat. Začnete studovat a své lekce hradíte vždy až zpětně za měsíc (na základě faktury se 14 denní splatností), a to na základě lekcí, které jste absolvovali.


Cena online lekce se odvíjí od její délky: 


 
60min … 600,- bez DPH


90 min … 900,- bez DPH 


Vaši lekci můžete bezplatně zrušit nejdéle 24h předem. Fakturu je možné vystavit samozřejmě jak na firmu, tak na fyzickou osobu, dle Vašeho přání. 

Poptávkový formulářChci zdarma změřit mojí jazykovou úroveň

Řekli o našich online lekcích:

„Lektorky, se kterými jsem se setkal – Dominika a Kristýna – jsou obě opravdové profesionálky. Vědí jak s lidí „vyždímat“ to nejlepší, aby se posunuli ve své znalosti jazyka. Dříve jsem absolvoval v Perfect World jeden cyklus výuky a pak jsem nemohl pokračovat. Trochu toho lituji, protože vím, že bych byl se znalostí AJ mnohem dále. Teď pokračuji a vím, že je to správně.“ – Petr Škarecký, manažer Škoda JS a.s.„S výukou jsme moc spokojeni, obzvláště nyní v době karantény je fajn, že jsou k dispozici online hodiny. Určitě doporučujeme. Obě děti se na hodiny angličtiny těší.“ – Lenka Holubová, mateřská dovolená„Líbí se mi lidský přístup, metoda, která vede k rychlým pokrokům ve znalostech, žádné bezduché biflování. Doporučují vyzkoušet, nebudete litovat.“ – David Vorovka, konzultant, AUROLINES s.r.o.