Ukázková hodina zdarma

Láká Vás představa naučit se konečně angličtinu, němčinu či nějaký jiný jazyk, ale nevíte, kde a čím přesně začít? Nechcete svůj pokrok svěřit do rukou jen tak někomu?

Rádi Vám poradíme. Domluvte si úvodní nezávaznou schůzku zdarma, na které přesně změříme Vaši aktuální jazykovou úroveň a stanovíme nejlepší postup k Vaší vysněné jazykové úrovni. Stačí si najít přibližně 30 minut svého času, během kterého probereme Vaše přání, cíle a dáme dohromady Váš „bojový plán“. 

Na schůzce se můžete těšit na Michaelu Pihrtovou, která Vám ukáže, jakým směrem se ve studiu vydat. Míša má 10 let zkušeností s lektorováním v Perfect World, dokáže velmi efektivně určit Vaši aktuální úroveň a na základně Vašich cílů a plánů Vám doporučí nejvhodnější kurz pro Váš studijní typ.

Způsob učení a kvalita lektora má velký vliv na to, jakou cestou se bude Vaše schopnost skutečně se domluvit ubírat. Možná se shodneme na tom, že úplně nejlepší je si vše zkusit na vlastní kůži. To, co vyhovuje jednomu, ještě vůbec nemusí být to pravé ořechové pro druhého, a proto stojí za to udělat si chvilku času a zjistit, jaký šálek kávy je právě ten Váš!

Přestože jsme již součástí životů mnohých spokojených studentů, víme, že pro Vaši důvěru může být důležité si nás zažít na vlastní kůži. A právě proto pořádáme každý měsíc ukázkovou hodinu zdarma. Tato hodina Vás vtáhne do děje a způsobí, že si nejenom uděláte obrázek o tom, jak učíme, pochopíte, proč to funguje, ale také si sami mnohé odnesete. Zažijete 60 minut zájmu o Vás a Váš pokrok, dostanete mnoho možností k vlastnímu vyjádření, budete moci komunikovat vše, co cítíte, co Vás zajímá a z čeho máte strach. V ukázkové lekci Vám dáváme prostor k tomu, abyste nám ukázali, co umíte nebo neumíte, a prostřednictvím naší metody pracujeme na Vašich slabinách a posilujeme silné stránky.

Lekci pro Vás na míru připraví náš ředitel Samuel Zheng. 

Řekli o výuce o nás

Za správnost údajů v certifikátu odpovídají Jazykovky.cz